Wpis z mikrobloga

@Minieri: Przy drugim strzale Hiszpanów mój syn (lvl. 8), który coś tam piłkę ogląda, ale nie interesuje się jakoś specjalnie, spojrzał na mnie nieco zdezorientowany i zapytał: "Tata, a to był jakiś próbny strzał, że on tak wolno podbiegł?" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pamiętam jak kiedyś Ronaldo się na leszczach przejechał. Miał strzelać jako ostatni i zgadnijcie co. Nie doczekał się, bo poprzednicy nie sprostali zadaniu i wielki Ronaldo mógł tylko spuścić głowę.


@AlekGames: to było podczas półfinału z Hiszpanią na Euro u nas i w Ukrainie, pamiętam, że dokładnie takie samo wrażenie odniosłem :)
Dwadziescia_jeden - > Pamiętam jak kiedyś Ronaldo się na leszczach przejechał. Miał s...
  • Odpowiedz
@Minieri: w ogóle czy też widzicie, że strzelają jak Lewy, jakoś tak #!$%@? wolno, niemrawo, Lewy tylko poszedł do Hiszpanii i zniżył się do ich poziomu xD
  • Odpowiedz
@Minieri: chociaż jako naród, kojarzę ich bardzo źle*, to ich reprezentacji kibicuję w obecnej chwili najbardziej. Przypominają mi słowa któregoś trenera, o którym opowiadał mi mój ojciec, a mówił on o tym, by przede wszystkim nie tracić - minimum 0:0, a jak coś wpadnie od nas, to już sukces. I tak się bujał z 0:0 od święta wygrywając, a gole tracąc tylko przy stanie +2 lub wyższym i doczlapal sie
  • Odpowiedz
@skurvil: Jakaś moda zapanowała na jakieś drobienie, zwalnianie kroków i brakmarze to chyba ogarnęli, że przez te wygłupy wystarczy poczekać do końca, bo z takim rozbiegiem to ciężko dobry strzał oddać.
  • Odpowiedz
W ogóle chciałbym zobaczyć statystykę w porównaniu z poprzednimi mundialami, jaki procent karnych nie zakończyło się golem, bo wydaje mi się, że na tych mistrzostwach jest to procent rekordowo wysoki.


@Wild_Rebel: tez mam takie wrazenie. W ogole mam wrazenie ze czesto jakis mundial lub euro ma taka charakterystyczna ceche. Ten mundial ma na przyklad fatalna skutecznosc karnych i bardzo duzo doliczanych minut, poprzednie euro czy tez mundial mialo ogromna ilosc
  • Odpowiedz