Wpis z mikrobloga

@ptr55: Sedany mają gorsze wykończenie w stosunku do HB i kombi. Według mnie Toyotę bierze się dla napędu hybrydowego, sam bym swojej nie kupił, gdyby była zwykłym benzyniakiem.
gdyby istniało coś takiego jak długoterminowy wynajem aut sportowych


@ptr55: Na rok to bardziej wynajem krótkoterminowy (leasing konsumencki). Zobacz sobie BMW 230i coupe albo alternatywnie tańszego Mini Coopera S. Teraz trochę zdrożał kredyt ale dało się dostać te auta w cenie pokrycia utraty wartości rynkowej.
@ptr55: Corolla w benzynie to bezsens, jak koniecznie juz chcesz benzyne i hatchbacka to obczaj sobie KIA Ceed czy Hyundaia i30 ;). Za te 90-100k masz nowke z salonu. Do 100k to nie poszalejesz :P
@prismo: To zależy jak jeździsz. Jeżeli często suniesz autostradami 130+, dużo wyprzedzasz, a do tego często wbijasz pedał gazu ,,w dechę”, to będzie to uciążliwe.

Przy bardziej płynnej i spokojnej jeździe nie stanowi to większego problemu. Pamiętaj też, że jest to słabo wyciszony samochód, więc przy dużych prędkościach problemem nie będzie skrzynia tylko hałas z innych źródeł.

Polecałbym jakąś dłuższą jazdę testową, np. autem z carsharingu albo z wypożyczalni, bo jedni
@wjtk123: Nie wiem, tak z 15k rocznie, z czego z 12 miasto, a 3k trasa (głównie autostrady).
Problem z tym, że civic zaczyna sie od 150, to samo proceed, ale ten drugi to pali jak smok...
Ja mogę z czystym sercem polecić, ale coś drogo. Ja kupiłem wersję comfort+tech, przebieg 14k za 76000 zł + opony zimowe, mate do bagażnika i dywaniki