Wpis z mikrobloga

Ostatnio prawie straciłem babcię. Przeszła zawał i niedawno wróciła ze szpitala do domu.
Ale nie to jest najważniejsze tylko ludzka znieczulica. Widzieliście na pewno te filmiki
z Chin jak ludzie mdleją na przejściach dla pieszych a tłum bezdusznie przechodzi i ma w dupie.

Babcia po powrocie do domu opowiedziała, że w dniu zawału zaczęła mieć drętwienia w stopach promieniujące
do ud, to samo z rękami. I jak już było niepokojąco źle to zdecydowała się zadzwonić po karetkę, ale na jej nieszczęście
(ma wczesną fazę Alzheimera) zapomniała podłączyć telefonu do ładowania i padła jej bateria. Więc podeszła do okna z nadzieją że kogoś zaczepi z przechodniów coby jej pomógł. Zauważyła tylko młodą dziewczynę z psem, która siedziała na ławce więc zaczęła stukać w szybę i jak ta dziewczyna się odwróciła to próbuje jej przegestykulować że ma zawał i pokazuje jej na telefon że potrzebuje wezwać pomoc. A ta tępa dzida tylko pokazała babci faka i zebrała gówno psa w reklamówke i poszła sobie.
Na szczęście babcia przypomniała sobie że ostatnio tata podłączył jej telefon stacjonarny na wszelki wypadek, więc udało się wezwać karetkę.
A tej pindy z psem nie pozdrawiam.

#logikarozowychpaskow #zalesie #patologiazmiasta

  • 27
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krabopajonk: xD to bawcie się dobrze. Szkoda, że autor nie przeczytał dokładnie i ze zrozumieniem mojego posta i odpowiedzi, bo nie siedziałam na ławce tylko stałam. Poza tym próbowałam się dodzwonić i dopukać do drzwi, więc sumienie mam czyste xD