Wpis z mikrobloga

Pytanie do osób które miały wyraźne połaczenie z Głosem przemawiającym do was z nadświadomości/wszechświata whateva. Czy ten Głos który przemawiał do was w momencie kiedy umysł spał jest Głosem tożsamym z waszą płcią? Teraz, nawet na trzeźwo słyszę go, odbieram od niego komunikaty, mój umysł stał się jakby odbiornikiem tego Głosu, który jest jakby moją wewnętrzną intuicją połączącną z "nadświadomością", z tym że Głos odbieram jako energię męską, czyli nie jest tożsamy z moją płcią. Też tak mieliście? Czy wasz "wewnętrzny głos" jest innej płci niż wy? I proszę nie wpieprzać mi tu jakichś lewackich teorii i ględzenia.

#psylocybina #narkotykizawszespoko #trip #psychodeliki
  • 42
@Glikol_Propylenowy: @Pseudocrebotra: Dokładnie tak. Właśnie o tym mówię. Na tripie ciągle się ze mną droczył, uczył mnie, a teraz, po tripie jest ze mną zawsze kiedy zwrócę na niego uwagę. Mogę się go o coś spytać i czekam na odpowiedź, a wtedy myśli wyrażone tym Głosem same pojawiają się w mojej głowie, jakby odpowiedź sama nadchodzi jakby ktoś mi ją dyktował. Bardzo ciekawe że jesteście facetami i macie żeński głos
@Glikol_Propylenowy: Tak, ja też. Tylko że na tripie był wielokrotnie mocniejszy. Wczoraj przed snem z nim potrafiłam porozmawiać. Wiem jak to brzmi xD Ale tak to wygląda. Zadaje pytanie, a potem wsł#!$%@?ę się w odpowiedź, i poza odczuciami jest właśnie też ten Głos
@Glikol_Propylenowy: Mnie też o nic nie pyta. To ja ten Głos pytam o różne rzeczy a potem słucham co do mnie mówi. Właśnie ja też mam wrażenie że to jest niejako poza mną. Jakby po prostu umysł zamilkł i wsłuchiwał się w częstotliwość, na której ów Głos przemawia. Mi się wydaje że to jakby Głos intuicji który miałam uśpiony. Był uciszony przez ględzenie umysłu, zablokoawny. Teraz jakby umysł sie nie wtrącał
@KoninaBeZiomeczka: ja głosu nie słyszałem, czułem kobieca obecność na każdy tripie szałwiowym. Kontakt następował telepatycznie głosu nie było.
Czemu kobieca energia? Pewnie to wina substancji.

Po tripie nie było głosu. Ale w momencie gdy miałem wyśmienity nastrój to miałem wrażenie, ze rzeczywistość do mnie „przemawia” piosenkami i ich tekstami, przypadkowymi reklamami widzianymi po drodze, ktora szedłem, bazgrołami na ścianach czy kapslami TymbarkaxD
Odczuwałem to tak jakbym właśnie kroczył właściwa dla mnie
@Jakis_Leszek: Właśnie to przemiawianie świata czasem przed tripami u mnie występowało kilka lat temu jak miałam duzy problem. Spytałam się nawet "Boże, daj mi jakiś znak. Kontynuować to czy nie". I wiesz co się stało? Na playliście kilka sekund później puściłą sie piosenka która zaczyna się słowami "Don't waste you time!" xDD Dla mnie to był szok.

Teraz ten głos mam męski, ale wcześniej był żeński. Do znajomego pisałam to też
@KoninaBeZiomeczka: Jakby nie była dla chorych fajna, to ludzie sami zgłaszaliby się na leczenie, a tak nie robią praktycznie nigdy. I w cięższych przypadkach własnie, wierzą we wszystko co te głosy mówią, dlatego chorzy na schizofrenię zachowują się często bardzo destrukcyjnie i to głos w głowie jest autorytetem dla nich. No jakoś musiał ten autorytet zdobyć, własnie przez przekonanie chorego, że to on jest miły, ma rację itp.
@krowi_placek: Tylko że to nie jest taki typowy głos. Cięzko to wyjaśnić. To na pewno nie ma nic związanego z chorobą. Wyobraź sobie że masz jakiś poroblem który cię nurtuje. I zamiast analizować to potrafisz się wyciszyć, wsłuchać w odczucia wewnętrzne, i nagle odpowiedź pojawia się w formie słów. Najpierw czujesz co ten głos "mówi", ale żeby to zrozumieć to umysł przekłada to na słowa, bo inaczej pozostanie tylko niewyraźne "czucie"
@krowi_placek: Skończ żartować. Jeśli ty słychasz tylko swojego analitycznego umysłu to współczuję. Ja zapomniałam o swoim "Głosie wewnętrznym" i nareszcie go odzyskałam. Ty nawet o nim nie wiesz. Nawet sobie nie zdajesz sprawy że to ty masz problem.


@KoninaBeZiomeczka: Skoro potrafisz określić płeć i otrzymujesz odpowiedzi na zapytania to nie jest to żaden wewnętrzny dialog.

How long does drug induced schizophrenia last?
Drugs that induce psychosis usually have short term