Wpis z mikrobloga

"Kim ty ku..jesteś pajacu?" To dozwolone w regulaminie zwroty @m__b & @a__s ?
Chyba coś szwankuje moderacja na wykopie. Nie mówiąc o tym że inne zgłoszenia obraźliwe typu debil, idiota, chory psychicznie przygłup itp też są odrzucane.

Czy bot się zepsuł na panelu moderatorskim czy siedzi tam prawdziwa osoba z zaburzonym rozumieniem regulaminu i tego co jest obraźliwe a co nie?

#afera #wykop #moderacjacontent #gownowpis #heheszki
Pobierz
źródło: comment_1670257465gUYvPM23GA8taPnHtWq3yC.jpg
  • 21
@arinkao: jak się ostatnio towarzystwo zesrało na odrobinę trollowania (tamten wesoły "temacik" o powołaniach na ćwiczenia" plus dwa kolejne wątki założone już tylko żeby mnie poobrzucać gównem przez przegrywiątka) i zaczęło mnie wyzywać od najgorszych to żadna z inwektyw nie doczekała się zmoderowania, mimo że były podane w przykładach, więc o czym my mówimy?
jak się ostatnio towarzystwo zesrało na odrobinę trollowania (tamten wesoły "temacik" o powołaniach na ćwiczenia" plus dwa kolejne wątki założone już tylko żeby mnie poobrzucać gównem przez przegrywiątka) i zaczęło mnie wyzywać od najgorszych to żadna z inwektyw nie doczekała się zmoderowania, mimo że były podane w przykładach, więc o czym my mówimy?


@moll: Nie widziałam akcji. To jest niedorzeczne.

Bardzo mi przykro że Ciebie trolling, hejt mizoginów też dotyka. Mnie
@moll: Czym wiecej zgłaszasz, tym mniej odpada. W zgłaszaniu nie chodzi o konsekwentną osobę która zgłasza syf, tylko chodzi o to żeby wiele osób zgłaszało jedną treść lub usera. Wtedy on może nawet spaść z rowerka jak napisze "debil" o podwójnym mordercy który udusił swoją żonę w ciąży i dziecko.
Przegrywy z diskordów to wiedzą. Dlatego opanowali trollowanie do perfekcji a admini sobie już z tym nie radzą.
@moll: Gadanie ze stadem podpitych i nieszczęśliwych ludzi którzy utworzyli krąg do kopania w necie innej, jest bezsensu ¯\_(ツ)_/¯
Tu nie zdarza się praktycznie nigdy nawet jeden rozsądny głos w dyskusji.
Nie dlatego że na wykopie brakuje fajnych, inteligentnych ludzi, tylko dlatego że jest znieczulica i zostali zasraszeni przez hieny, nazywają ich w takich wypadkach spermiarzami, cuckoldami, białorycerzami itp.

Zasrane przedszkole bez rigczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)