Wpis z mikrobloga

@KondominiumKatoSocjalistyczne: Wojna w Tigraju musiałaby być najpierw w jakikolwiek sposób dokumentowana. Bo jak na razie to nawet ONZ ma problemy z określeniem co się tam dzieje. Poza tym te 600k to baaaaardzo na wyrost. Chyba razem z tymi co umarliby z głodu, bo Etiopia to jest ciągle w takim stanie jeszcze od czasów Sellasje.

No i sama wojna na miejscu jest bardzo trudna do jakiegokolwiek komentowania, podobnie jak wojna w Syrii.
@pijmleko: i co z tego ze by staneli? Myslisz ze by zaatakowali NATO zeby zajac w kraju w ktorym nie ma prawie rosjan fabryke prince polo? oczywiscie maja kazachstan obok gdzie sa wielkie zloza gazu, najwieksze zloza uranu na swiecie i jest tam 20% ruskich wiec idealne cassus belli ale ruscy wybrali by wojne z nato zeby zajac polske XD. Odstaw ruską propagande bo zaraz bedziesz sie pod stołem kryl ze
Ja to jestem sprawiedliwy na wojnę na Ukrainie mam tak samo #!$%@? jak na wojnę w Tigrey w 2020-22, gdzie zginęło ponad 600k ludzi, nie to co p0lactwo przejęło się wojną, bo blisko i boją się o dupy swoje xD.


@KondominiumKatoSocjalistyczne: Bardzo ładnie się przedstawiłeś kolegom z tagu.
Nie przeszkadza ci to jednak szczuć na ukraińców 24/7.
Nawet ja pomimo że nie lubię ruskich nie robię nawet w 1/100 tego co