Wpis z mikrobloga

@Assiduus: dlatego przez takie mylenie jak twoje ten kraj wyglada jak wyglada. widze ze tak cie to boli az musiales dać 2 komentarze. jak tak bardzo nie ufasz politykom co za roznica czy pis po czy psl? Bedziesz ujadał tak samo rok w rok a twoje zycie bedzie wygladac tak samo. nara
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rozjuszony_przecinek: Dałem drugi komentarz, bo poprzedniego nie mogłem edytować ćwierćinteligencie. Ten kraj wygląda tak, bo takie zdezelowane naiwniaki jak ty wierzą w to co powiedział PiSowski rzecznik rządu. Pozdrawiam.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@rozjuszony_przecinek: typie ale to jest damage control. Jak wyszło info i Twitter się rozjuszył to muller z rzadu zaczął coś wymyślać właśnie o funduszu No i disco polo czarek ten sam przekaz. A dziennikarze już o tym wiedzieli przed Francja tylko nie puszczali info, żeby ich nie zdyskredytowali że psują atmosferkę. No i pzpn nic nie wiedział jak ich o to pytali, a teraz nagle fundusz bo wyszli z grupy xD
@menelaosPL: dla mnie jedni i drudzy debile bo nie zdają sobie sprawy z tego co robią a poza tym gdyby rzad miał mózg to by nie wypuścił tej informacji głośno tylko każdy cicho siedział żeby nasze społeczeństwo nadal myślało że pięknie się Polska rozwija