Wpis z mikrobloga

Morawiecki ty kur*o, ciekawe czy z wlasnej kieszeni bys dal kopaczom 30mln, chu*u. W Polsce nie ma pieniedzy kuzwa na nic, nie ma pieniedzy na szkolenia dla dzieci w wielu dyscyplinach, a ty bogaczom dajesz 30mln, dla nich to drobne daj im kuzwa 300mln! W Polsce sa dzieci, ktore nie maja co jesc a ty kopaczom hajs podatnikow chcesz dawac, gdzie i tak FIFA im wyplaci premie.... "Zgodnie z badaniami przeprowadzonymi przez SMG KRC prawie co trzecie dziecko w wieku 7-15 lat wymaga dożywiania. Tylko w Warszawie głoduje ponad 23 000 dzieci. Według Raportu GUS w Polsce wzrasta liczba osób żyjących na granicy minimum egzystencji." A ty kur*a zlodzieju dajesz milionerom 30mln? Zyjemy w #!$%@? symulacji.
#mecz #polska #reprezentacja #pilkanozna
  • 26
Morawiecki za takie rozdawanie powinien beknąć. #!$%@? w normalnym kraju nie mogłoby to mieć miejsca. Nie wiem co Pinokio chciał uzyskać. #!$%@? niech swoje rozdaje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Braand: przytaczasz dane ze strony, która kilka linijek wcześniej wyjaśnia, że są stare i sytuacja jest lepsza. Nie zmienia to jednak faktu, że 30 baniek można zagospodarować lepiej, np utrzymujac ten jedyny szpital dziecięcy na Podkarpaciu
@kaaban: Nawet w najlepszych państwach gdzie dobrobyt kwitnie znajdziesz dwójka dzieci głodujących w stolicy. Wiec znalezienie dwójki w Warszawie to nie problem.
Morawiecki ty kuro, ciekawe czy z wlasnej kieszeni bys dal kopaczom 30mln, chuu. W Polsce nie ma pieniedzy kuzwa na nic, nie ma pieniedzy na szkolenia dla dzieci w wielu dyscyplinach, a ty bogaczom dajesz 30mln

Kiedy czytasz takie rzeczy i myślisz, że znowu górnicy dostali następny bonus :D
@Braand: @JackDaniels:Was boli jednorazowe 30 mln ? NFZ na niepracujących Ukraińców wydaje miesięcznie 300 mln zł . Tak po za tym to dla mnie osobiście 30 mln dla kadry to jakiś żart jeszcze gdzieś czytałem z narracją że Robert Lewandowski kłóci się o każdą zł, bo nie chce żeby zarząd dostał 10 mln tylko 5 jak było wstępnie ustalane XD
Przecież Robert to ma w dupie te 5 mln tylko