Wpis z mikrobloga

Mieszkam we Francji i właśnie wróciłem do domu po oglądaniu meczu we Francuskim pubie i mimo przegranej czuję się dumny z gry naszych. Znajomi Francuzi sami byli mocno zaskoczeni grą Polski i odnoszą się do nas z szacunkiem za walkę i styl. Nawet moja różowa Francuskiego pochodzenia siedziała jak na szpilkach podczas meczyku. Ja jestem zadowolony i wciąż uważam, że lepiej jest odpaść w pięknym stylu niż autobusem przejść eliminacje :D

#mecz #mundial #pokazrozowegopaska #pokazmorde #piotrwefrancji
piter91r - Mieszkam we Francji i właśnie wróciłem do domu po oglądaniu meczu we Franc...

źródło: comment_1670186871MVWKjOlzBIOpYKgPska0xi.jpg

Pobierz
  • 32
@piter91r: Ja uważam, że Polska podobnie jak Australia wczoraj - odpadła, ale w naprawdę ładnym stylu.

Bałem się, że będzie tak, jak w meczu z Argentyną. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A co do reprezentacji - nie ma co się łudzić - jakbyśmy dzisiaj jakoś wygrali, to za chwilę mecz z Anglią. A potem najpewniej z Hiszpanią. W którym momencie musielibyśmy ulec (to jednak nie ten poziom gry
@Mr--A-Veed: Dokładnie. Na końcu liczą się emocje przeżyte podczas oglądania meczu. Logiczne jest to, że Polska jest słabsza niż Francja w piłce nożnej, a mimo to była w stanie parę razy zagrozić mistrzom świata. I to się ceni! :D
@piter91r: Fajną masz różową, wygląda na sympatyczną dziołchę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zresztą obydwoje wyglądacie na spoko ludzi :)

A co do meczu to zgadzam się, nie ma się czego wstydzić jeśli chodzi o grę naszych. Zwłaszcza pierwsza połowa fajnie wyglądała i żal tych sytuacji, których nie wykorzystaliśmy, no i gol do szatni dość pechowy. Potem to już niestety popis Mbappe, którego nie byliśmy w stanie zatrzymać,
@Davos87: Dziękuję bardzo :D
Co do meczyku to specem nie jestem ale wydaje mi się, że Michniewicz za wszelką cenę chciał wyjść z grupy przez co ambicje jednego człowieka wpłynęły na całą resztę. Teraz trener może się do końca życia szczycić tym, że jako pierwszy od 36 lat doprowadził do wyjścia Polaków z grupy. Bardzo możliwe, że zapewnił też sobie tym ciepłą posadkę aż do końca Euro i to jest najważniejsze.
@piter91r: Miałem to samo wczoraj, ogładanie meczu z różowym (też Franzuka) i prawie się popłakała na koniec, bo było jej szkoda Polski ( ͡° ʖ̯ ͡°).

Dobrze grali nie można im tego zarzucić (zwłaszcza pierwsza połowa).

Pozdro dla Amélie ( ͡ ͜ʖ ͡)