Wpis z mikrobloga

Mieszkam we Francji i właśnie wróciłem do domu po oglądaniu meczu we Francuskim pubie i mimo przegranej czuję się dumny z gry naszych. Znajomi Francuzi sami byli mocno zaskoczeni grą Polski i odnoszą się do nas z szacunkiem za walkę i styl. Nawet moja różowa Francuskiego pochodzenia siedziała jak na szpilkach podczas meczyku. Ja jestem zadowolony i wciąż uważam, że lepiej jest odpaść w pięknym stylu niż autobusem przejść eliminacje :D

#mecz #mundial #pokazrozowegopaska #pokazmorde #piotrwefrancji
Pobierz piter91r - Mieszkam we Francji i właśnie wróciłem do domu po oglądaniu meczu we Franc...
źródło: comment_1670186871MVWKjOlzBIOpYKgPska0xi.jpg
  • 32
@Trollwykopowy kiedyś różowa mi mówiła, że nim mnie poznała to nie widziała różnicy pomiędzy nami, a innymi wschodnimi krajami takimi jak Ukraina, Białoruś czy Rosja. Gdy zabrałem ja pierwszy raz do Warszawy to była w szoku, że wszystko jest tak ładnie ogarnięte. Jednak pochodzi ona z małej miejscowości na południu Francji i nie miała nigdy styczności z Polską czy Polakami. Dlatego wydaje mi się że ludzie z małych miejscowości mogą myśleć że
@brednyk W Anglii, a dokładniej w Brighton gdzie mieszkałem ok 6 lat. Przyleciała tam do szkoły językowej i postanowiła zostać na dłużej. I tak, od roku mieszkamy na stałe na południu Francji w Montpellier.
@ulan_mazowiecki o paaaanie, to żeś się umoczył :D

@Roquefort moja nie płakała a śmiała się później że mnie. Dzięki :D

@Plczokkk rzeczywiście, nie zauważyłem błędu. Cóż, nie mogę już teraz tego edytować ale dzięki za poprawienie ( ͡º ͜ʖ͡º)

@pablo_see pytasz dzika...

@Zoltafik nie do końca. Kiedyś kanał nazywał się "Angielski Sen" a teraz "Piotr bez granic" ale blisko.
@Zoltafik nie do końca. Kiedyś kanał nazywał się "Angielski Sen" a teraz "Piotr bez granic" ale blisko


@piter91r: Oczywiście, że "Angielski Sen"! pomyliło mi się z Damianem od tej "ucieczki".

Haha, wielu osobom opowiadałem o Twoim kanale. Pamiętam, że chyba pracowałeś na diableskim młynie jako bileter? xD Pamiętam, ze wynająłeś taką kawalerkę i była tam chyba czerwona podłoga (dywan)? XD Ale wtedy chyba z inną partnerką. A ostatnio co u Ciebie
@Zoltafik Tak, dobrze świtają Ci dwa pierwsze punkty a co do tych tablic magnetycznych to sprzedaje je na Amazonie a nie AliExpress i pierwsze zamówiłem z alibaby w Chinach. Teraz mam już polskiego dostawcę :D
Sprzedałem już ok 2k sztuk i mogę powiedzieć, że miesięcznie mam ok 1k funtów z sprzedaży ich. Także idzie to baaarddzo dobrze :D