Wpis z mikrobloga

ale mnie wkurza to gadanie o toksycznej męskości i że mężczyźni nie potrafią się zebrać a kobiety dzielnie manifestowały
jakby jakaś grupa facetów wyszła na ulicę to zaraz by została wezwana policja i byliby obsmarowywani przez media każdej strony politycznej
mężczyźni nie stajkują dlatego bo nie umieją tylko po prostu nie mogą tego robić
#przegryw #takaprawda #obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@jestem_tunowy: ludzi temat już nie interesuje, bo myślą, że to ich nie dotyczy: https://www.wykop.pl/wpis/69297631

Faceci nie wyjdą na ulicę, bo mają gdzieś, że innych powolają (a i bardzo dobrze, że ktoś będzie miał gorzej, albo przynajmniej ktoś za nich będzie służył, a ktoś musi) albo w ogóle się nie interesują (albo myślą, że to fejk albo akurat ich ominie).
Kobiety, matki, żony też nie wyjdą na ulice, bo nawet sami faceci
jakby jakaś grupa facetów wyszła na ulicę to zaraz by została wezwana policja i byliby obsmarowywani przez media każdej strony politycznej


@jestem_tunowy:
Sam się sprzeciwiam tym szkoleniom jak i całej "służbie" wojskowej. Ale takie gadanie kojarzy mi się z gadaniem płaskoziemców XD
Wierzą, że na Antarktydzie jest krawędź Ziemi, ale tego nie sprawdzą, bo złe służby obstawiły całą Antarktydę. Ktoś widział te służby? A skąd. Oni nie mogą, nie pojadą i
Faceci nie wyjdą na ulicę, bo mają gdzieś, że innych powolają (a i bardzo dobrze, że ktoś będzie miał gorzej, albo przynajmniej ktoś za nich będzie służył, a ktoś musi) albo w ogóle się nie interesują (albo myślą, że to fejk albo akurat ich ominie).


@mk321: A gdyby tak spróbować wmówić babom, że obowiązkowy pobór mężczyzn do wojska to koszmar KOBIET i zmyślić jakieś dane, że w krajach, gdzie jest niewolnicza