Wpis z mikrobloga

Czego wy się trzepiecie, kuzyn już 3 razy był na tych ćwiczeniach w przeciągu 5 lat, ogólnie przedszkole, można mieć telefon, mówią ci na pan. Trochę strzelnicy, trochę biegania po lesie, kilka wyjazdów na poligon i takie to szkolenie. Dostaje się normalnie pieniądze za te dni, jak ktoś nie chce wystarczy iść do lekarza, że jesteś chory, normalnie to uwzględniają.
#obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 70
I właśnie dlatego nie chcę przysięgi, bo wiem, że mogą potem coś wymyślić.


@DIO_: Mogą wymyślać i jak nie masz przysięgi.

Druga sprawa, że jak będzie jakiś kryzys, to mogę mieć okazję mieć obowiązek pomagania przy np wale przeciwpowodziowym, a mi się nie chce nic robić.


@DIO_: No tak, bo kto to widział żeby wykopek poszedł zrobić cokolwiek, przecież on ma animu do obejrzenia i konia do zwalenia.
No tak, bo kto to widział żeby wykopek poszedł zrobić cokolwiek, przecież on ma animu do obejrzenia i konia do zwalenia.


@Filipterka25: Robię tylko dla siebie. Społeczeństwo mam gdzieś. Pamiętaj o tym.
Rozmiar fiuta, długość buta też?

Urząd ds. wysyłania wypoków w okopy.


@Filipterka25: Oj no woja się nie boisz, #!$%@?ś nie jesteś to nie będzie problemu jak podasz gdzie pracujesz, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oj no woja się nie boisz, #!$%@?ś nie jesteś to nie będzie problemu jak podasz gdzie pracujesz, prawda?


@loczyn: No przecież podałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Społeczeństwo mam gdzieś. Pamiętaj o tym.


@DIO_: Społeczeństwo też ma ciebie gdzieś, i jak trzeba to pan żandarm doprowadzi do punktu zbiórki.
Społeczeństwo też ma ciebie gdzieś, i jak trzeba to pan żandarm doprowadzi do punktu zbiórki.


@Filipterka25: No i dobrze, ale i tak nie złożę przysięgi. Mogą mnie pocałować w dupę. Mój handel jest ważniejszy, niż widzimisię polityków.
No i dobrze, ale i tak nie złożę przysięgi


@DIO_: Złożysz, nei takie "ja siem nie zgadzam" robili co prawo od nich wymagało.

Bez urazy, ale nie masz jaj na dobrowolne pójście do pierdla. Jakby przyszło co do czego zrobiłbyś jak ustawa kazała, a potem dorobił racjonalizację.
Bez urazy, ale nie masz jaj na dobrowolne pójście do pierdla. Jakby przyszło co do czego zrobiłbyś jak ustawa kazała, a potem dorobił racjonalizację.


@Filipterka25: Nie oceniaj ludzi swoją miarą, bo mnie jeszcze za dobrze nie znasz.
Nie oceniaj ludzi swoją miarą, bo mnie jeszcze za dobrze nie znasz.


@DIO_: Jakbyś miał jaja i umiejętność załatwiania róznych spraw, to byś dawno "załatwił" sobie kat. D, E albo takiprzydział który oznacza brak ćwiczeń.

Nie załatwiłeś. Nie ogarnąłeś. Więc nie #!$%@? że #!$%@? maleńczuka.

Życzę sobie byśmy trafili na jedną pakę


@loczyn: Możliwe, możliwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Szakalio: ja się boję czegoś innego. Mianowicie jak mnie nie będzie w moim korpo przez miesiąc to jeszcze ktoś dojdzie do wniosku, że jestem nie potrzebny. ( ͡° ͜ʖ ͡°) I co wtedy ? Państwo da mi zasiłek 1200 zł przez 3 miesiące.