Wpis z mikrobloga

@93michu93: no ale co porownujesz? Wyniki np przeciwko USA (z która zresztą wygraliśmy) z wynikami przeciwko Arabii Saudyjskiej ktora ma cały skład tyle warty co Milik?
Probujesz zakładać że ten wynik nie byłby możliwy z lepszą gra co jest absurdem. Wyszliśmy z grupy bo mieliśmy najłatwiejsza grupe od wielu lat i Szczęsnego w rewelacyjnej formie.
@DonCNC: ale co ty gościu przycpany jesteś czy po prostu głupi? Gdzie napisałem, że się czymś jaram? Jeśli już się z czegokolwiek cieszyć w polskiej piłce to wyjściem z grupy na mundialu pierwszy raz od 36 lat. Wygrana z Arabia to mała cegielka
@93michu93: nie mierz wszystkich swoją miarą w kwestii ćpania. Napisałeś post w jednoznaczny sposób, w którym się jarasz wygraną z najgorszym zespołem z jakim kiedykolwiek Polska grała (w XXI wieku, bo wyskoczyć z Haiti zaraz). Wygrana z Arabami, tak mała potwierdza tylko jak ten zespół jest zniszczony przez grubasa, a wyjście z grupy to tylko i wyłącznie łaskawość Argentyny.
@93michu93: tak, wlasnie to napisałem, nigdy nie mieliśmy tak słabego przeciwnika, a jeśli mialesmi to kogo? Jakby w 2002 roku zamiast Korei bylaby Arabia to bysmy wyszli z 6 pktami i to mimo tego że mogliśmy marzyć o kimolwiek na poziomie Zielińskiego nie wspominając o Lewandowskim.
@93michu93: jeszcze raz, kluczowe czynniki do wyjścia z grupy:
1. Slaba grupa
2. Fenomenalna forma Szczęsnego
3. Argentyna która odpuszcza Polakom bo nie lubi Meksyku
Więc wyjście z tej grupy jest takim samym sukcesem jak przejście barażów przeciwko Rosji

Zagraliśmy średnio, lepiej niż wcześniejsze tragiczne mecze, więc były małe oczekiwania. Skład za 250 baniek Euro stać na więcej niz jedna wygrana na cztery mecze.