Wpis z mikrobloga

@93michu93: no ale co porownujesz? Wyniki np przeciwko USA (z która zresztą wygraliśmy) z wynikami przeciwko Arabii Saudyjskiej ktora ma cały skład tyle warty co Milik?
Probujesz zakładać że ten wynik nie byłby możliwy z lepszą gra co jest absurdem. Wyszliśmy z grupy bo mieliśmy najłatwiejsza grupe od wielu lat i Szczęsnego w rewelacyjnej formie.
@DonCNC: ale co ty gościu przycpany jesteś czy po prostu głupi? Gdzie napisałem, że się czymś jaram? Jeśli już się z czegokolwiek cieszyć w polskiej piłce to wyjściem z grupy na mundialu pierwszy raz od 36 lat. Wygrana z Arabia to mała cegielka
@93michu93: nie mierz wszystkich swoją miarą w kwestii ćpania. Napisałeś post w jednoznaczny sposób, w którym się jarasz wygraną z najgorszym zespołem z jakim kiedykolwiek Polska grała (w XXI wieku, bo wyskoczyć z Haiti zaraz). Wygrana z Arabami, tak mała potwierdza tylko jak ten zespół jest zniszczony przez grubasa, a wyjście z grupy to tylko i wyłącznie łaskawość Argentyny.
@93michu93: tak, wlasnie to napisałem, nigdy nie mieliśmy tak słabego przeciwnika, a jeśli mialesmi to kogo? Jakby w 2002 roku zamiast Korei bylaby Arabia to bysmy wyszli z 6 pktami i to mimo tego że mogliśmy marzyć o kimolwiek na poziomie Zielińskiego nie wspominając o Lewandowskim.
@93michu93: jeszcze raz, kluczowe czynniki do wyjścia z grupy:
1. Slaba grupa
2. Fenomenalna forma Szczęsnego
3. Argentyna która odpuszcza Polakom bo nie lubi Meksyku
Więc wyjście z tej grupy jest takim samym sukcesem jak przejście barażów przeciwko Rosji

Zagraliśmy średnio, lepiej niż wcześniejsze tragiczne mecze, więc były małe oczekiwania. Skład za 250 baniek Euro stać na więcej niz jedna wygrana na cztery mecze.
@Ktore_to_juz_konto: po co placic tym trenerom jak bylo wiadomo, ze wejdziemy na mundial i wyjdziemy z grupy? Przeciez to szkoda hajsu? Wszystkie gwiazdy na niebie przepowiadaly nam wielki sukces, a my debile bierzemy jakiegos selekcjonera i placimy mu porzadny hajs. Ah, to PZPN, zal.

kurczaki w 2012 mielismy Grecje, Rosje i Czechy w grupie, trio z Dortmundu plus farbowanych lisow i tez wzieli jakiegos Smude za kupe hajsu, przeciez moglismy grac
@93michu93: Smudę za kupe hajsu XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Z kim ja dyskutuje XD

Tak i czesio i smuda to tacy topowi trenerzy że bije się o nich cala europa i mamy najwięcej trenerów a nie czekaj nie mamy żadnego - w przeciwieństwie do Serbów na przykład
@93michu93: ogromne pieniądze, rzeczywiście powinniśmy kogoś mieć za 7k miesięcznie. Tylko takie potęgi piłkarskie jak np Iran czy Egipt stać na trenera za 500-700k miesięcznie XD

daj spokoj, odleciales kompletnie że bym cie jako screena wrzucil takie glupoty piszesz.
Ty te pieniądze do swoich zarobków odnosisz ze wydaje ci się dużo?
@Ktore_to_juz_konto: do wyników reprezentacji odnoszę.
Smuda 150k miesięcznie i ostatnie miejsce w najłatwiejszej grupie na swoim terenie na euro 2012.
Sousa 320k miesięcznie i ostatnie miejsce w grupie w 2018 roku w bardzo słabej grupie.

A ty opowiadasz jak Janusz spod sklepu wyprowadziłby naszych z tej grupy z obecnego mundialu. Naprawdę nie potrafisz na podstawie historycznych danych znaleźć schematu i odpowiedzieć co było najbardziej prawdopodobnym scenariuszem na tych mistrzostwach świata?

A