Wpis z mikrobloga

@olaf_wolominski: Bo ściana to cope redpillowców takich jak @eldzej_10
Kobieta po tej słynnej 30-stce nadal może mieć spore branie o ile tylko dba o siebie i nie jest totalnym wielorybem (a i nawet na taką znajdzie się desperat)
Różnica jest taka, że starsze kobiety mają mniejsze branie u chadów i to je boli najbardziej chociaż i od tego nie ma normy bo wielu preferuje milfy. Wystarczy założyć konto na tinderze 35
  • Odpowiedz
Prawdziwa ściana dla mężczyzny = pierwsze oznaki łysienia


@olaf_wolominski: Zwłaszcza jak zapuszcza po bokach. Pewnie myśli, że będzie przez to atrakcyjniejszy. Super tak chodzić jakby ktoś w g*wno patyków powtykał ale co kto woli.

@Fekalny_okuratnik

Kobieta po tej słynnej 30-stce nadal może mieć spore branie o ile tylko dba o siebie i nie jest totalnym wielorybem (a i nawet na taką znajdzie się desperat)


Tylko one nie chcą desperatów bo jakby
niewiadomocowscenariuszujest - > Prawdziwa ściana dla mężczyzny = pierwsze oznaki łys...

źródło: comment_1670103811YJcPjEThHQM5gKdrQUCdQK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik:

Dlatego napisałem, że największym bólem dla nich jest stracenie powodzenia wśród chadów.


Jakoś tych chadów to na ulicach mało. No pochowały się na zimę te ideały męskiej urody xD Nie musisz wyglądać jak z okładki Men's Health aby mieć pannę - wystarczy, że nie będziesz gołodupiec i do tego creep.

Redpillowcy natomiast twierdzą, że kobiety po 30-stce dosłownie znikają z rynku matrymonialnego i to jest mit wyssany z głębokiej dupy.
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski:

menopauza

A i to nie, bo znam taką 53-latkę z moich okolic, która nadal świetnie się trzyma i z wielką chęcia pouczyłbym się u niej, hehe, miłości. Oczywiście nie mam żadnych szans, ale chcę tylko pokazać, że nie wiem, ile kobieta musi mieć lat, aby zupełnie stracić powodzenie. @Fekalny_okuratnik ^
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski: ściana zaczyna się dla kobiet jeżeli chodzi o wejście w dłuższą relację z top samcami- chadami czy ogarniętymi alfami. Baba po 30-40tce zawsze znajdzie betabankomat, simpa czy innego cuckkolda.
Do tego dużo boomerów po rozwodach z dziećmi wchodzi w związki z takimi samymi osobami po przejściach.
Statystyczny przegryw wszedłby w relację ze starszą kobietą, bo mężczyźni są tak wyposzczeni że praktycznie nie mają żadnych wymagań poza jakimiś minimalnymi odnośnie wyglądu
  • Odpowiedz
Bo ściana to cope redpillowców takich jak @eldzej_10

Kobieta po tej słynnej 30-stce nadal może mieć spore branie o ile tylko dba o siebie i nie jest totalnym wielorybem (a i nawet na taką znajdzie się desperat)


@Fekalny_okuratnik: Tylko pomyśl wśród kogo będzie miała branie. Raczej tylko wśród blackpillowych desperatów, inceli, jakichś rozwodników ze sporymi problemami - wątpię żeby laska chciała się za wszelką cenę wiązać z ludźmi takiego pokroju

30-40
  • Odpowiedz