Wpis z mikrobloga

Hipokryzja


@Mistrz_Yoda_: hipokryta o hipokryzji xD
Plakaliscie wykopki, że mentalność przegrywow, że nie ma szans, gruby Czesiu wyprowadził ich z grupy jakimś cudem, a ten o stano xD

Wydaje mi się, że macie w dupie kadrę byle znalezc coś na stanowskiego xD
po twoim wpisie widać że z piłką masz mało wspólnego a jedyną jaka oglądasz to mundial. Czy to ty Krzysiu?


@Przegryw_roku_i_dekady: pomyliłeś się, nie oglądam nawet mundialu, tylko skróty potem bo mi szkoda czasu na oglądanie kopaniny przez 90min plus doliczony + przerwy.

Tylko to nie ma znaczenia, ja wiem, że nasi od lat 90 kiedy sięgam pamięcią grają piach. Piszę po prostu o waszym hipokryzmie czytając opinie o Czesiu sprzed
to się nie wypowiadaj na temat piłki.


@Przegryw_roku_i_dekady: gościu, ja się nie wypowiadam na temat piłki tylko na temat waszej hipokryzji xD
Plakaliscie, że mentalność przegrywow im Czesiu wpoił, że nie ma szans po czym gruby sprzedawczyk wyprowadza naszych patalachow z grupy na mundialu pierwszy raz od 36 lat to zaczęliście płakać, że niby tak ale raz 15 pt temu im się udało z Portugalia wygrać xD
Nie interesuje mnie piłka
@93michu93 Czesław ich wyprowadził tylko po to by grzać stołek przez 2 lata z dobra pensja. Jeśli ty twierdzisz że my jesteśmy hipokrytami to kim jest stanowski? Ogladnij co mówił o brzeczku itp. Wyprowadził nas z grupy tylko dlatego że był to szczęśliwy przypadek losu że Argentyna odpuścila a Meksyk nie strzelił. Zresztą nie rozmawiam z ludźmi którzy nie mają pojęcia o czym piszą byle by pisać. Bordo to stan umysłu jednak
Czesław ich wyprowadził tylko po to by grzać stołek przez 2 lata z dobra pensja


@Przegryw_roku_i_dekady: no to dlaczego inne Smudy, Fornalik, benhakera nie wyprowadziły ich z grupy, żeby grzać stołek? XD
Czytasz co ty piszesz?

Bordo to stan umysłu jednak przyznawany za ujemne iq


@Przegryw_roku_i_dekady: no i znów się pomyliłeś bo mam IQ wysoko powyżej przeciętnej ale tak naprawdę punkty IQ niewiele znaczą.

Zresztą nie rozmawiam z ludźmi którzy