Wpis z mikrobloga

@Fingal to tym bardziej jestem ciekawy stanowiska jakie zajmą strony opozycyjne, no ale jeszcze nie zapowiada się na to, żeby to był ogólnopolski pobór

Jeśli naprawdę się będzie odbywać na szeroką skalę, to tu kapitał polityczny wydaje się być bardzo duży
to tym bardziej jestem ciekawy stanowiska jakie zajmą strony opozycyjne


@smierdakow: sądzę że będą popierać pobór do wojska w dzisiejszych czasach za bycie przeciw takiemu czemuś możesz dostać łatkę ruskiego agenta i prawackiego szura i zrobią z ciebie wariata w stylu drugi Korwin Mikke. Brak takiego poparcia to strata głosów u emerytów dużej części kobiet i januszy.
@Fingal to tym bardziej jestem ciekawy stanowiska jakie zajmą strony opozycyjne, no ale jeszcze nie zapowiada się na to, żeby to był ogólnopolski pobór

Jeśli naprawdę się będzie odbywać na szeroką skalę, to tu kapitał polityczny wydaje się być bardzo duży


@smierdakow: ciężko powiedzieć. Lewica pewnie zleje temat albo będzie się oburzać, że transkobiety są wysyłane jako mężczyźni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Braun i narodowcy stwierdza "no
przecież tą ustawę poparł każdy z wyjątkiem korwinowej połowy konfederacji.


@Fingal:

dalej utwierdzam się w przekonaniu, że to będzie bardzo dobrze oddany głos.


@tumiwisizm:

POTĘŻNE UGRUPOWANIE składające się z 10 posłów w 50% zagłosowało przeciw XDDDD całe 5 osób XD robią to żeby zdobywać takich łatwowiernych wyborców, a i tak jakby przyszło co do czego to głosowaliby na równi z pisem. Robią zagranie pod publiczkę, ale nawet w tym sa