Wpis z mikrobloga

@smierdakow: Bardzo chcę zagłosować i odsunąć tych szmaciarzy z pisu od władzy, ale wskaż mi w Polsce partię, która jest zgodna z moimi poglądami, czyli jest antykościelna, prounijna, dba o prawa mężczyzn (np. chce zrównać wiek emerytalny) i przeciwstawia się rozdawnictwu (w postaci 500+ i dodatkowych emerytur). Te 4 punkty mi w zupełności wystarczą.
Czyli Jeśli komuś nie podobają się obowiązkowe ćwiczenia wojskowe to już wie na kogo głosować ( ͡º ͜ʖ͡º)


@elim: Taaa, szczególnie że druga połowa tej partii jest bardzo za.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Positano1:

sądzę że będą popierać pobór do wojska w dzisiejszych czasach za bycie przeciw takiemu czemuś możesz dostać łatkę ruskiego agenta i prawackiego szura i zrobią z ciebie wariata w stylu drugi Korwin Mikke. Brak takiego poparcia to strata głosów u emerytów dużej części kobiet i januszy.


Stary to chyba bardziej prawactwo jest za poborem xd w końcu to prawdziwi mężczyźni a nie cipki w rurkach.
@smierdakow: mnie najbardziej śmieszy argument "mnie polityka nie interesuje". Prawda jest taka że Ci co nie głosują i tak nie będą bo nie widzą związku przyczynowo skutkowego


@el_dreso Oni się pilotka nie interesują ale polityka interesuje się nimi.
jedynką w moim regionie będzie narodowiec, to ryzykuję, że mój głos przyczyni się do wprowadzenia narodowca do Sejmu. A oni głosowali za i sami pewnie hu chcieli obowiązkowej służby wojskowej


@Fingal: nie głosowali za a wstrzymali się od głosu