Wpis z mikrobloga

jak zaglosujesz bezmyślnie na jedynkę, to tak. Ja tam zawsze głosuję na człowieka, który jest najbliżej moich przekonań, a nie na partię.


@ajron_men: chyba nie załapałeś. co to da, gdy większość głosuje na jedynkę? nie mogę określić, że moje mój głos ma się nie liczyć, gdy z jego powodu wejść narodowiec.
przecież tą ustawę poparł każdy z wyjątkiem korwinowej połowy konfederacji


@Fingal: Czyli Jeśli komuś nie podobają się obowiązkowe ćwiczenia wojskowe to już wie na kogo głosować ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nicari: likwidacja gimnazjów została przeprowadzona źle, bo "na hura", ale była dobrym krokiem - zamknięcie w jednym budynku dojrzewających nastolatków, którym się wydaje, że są dorośli, bo skończyli szóstą klasę - to był błąd.
@smierdakow: A na co liczysz, ze kto będzie bronił kraju w razie wojny? Ktoś inny oby tylko nie ty? XD W życiu tez innymi się zawsze wysługujesz?
Prawie pewne jest, ze służbę wojskowa odwiesza niedługo. Jeśli pis nie wygra to po to zrobi. Wtedy pikaczu fejs będziecie mieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Płaczecie z tym wojskiem jakby nic się nie zmieniło w ciągu ostatniego roku. Kacapy teraz