Wpis z mikrobloga

@uriel_ck: Zależy od sieci w której kupujesz.
W Media Expert masz cenę rynkowa, węższy zakres ubezpieczenia i ciut tańsze ubezpieczenie. (tutaj trudniej o uznanie ubezpieczenia)
W RTV Euro AGD ubezpieczenia ciut droższe, ale szerszy zakres i kwotę zwracają Ci z paragonu, a nie z dnia wykorzystania ubezpieczenia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ToRowniezPrzeminie: koleś co mi proponował telewizor dał mi kartę która miałem pokazać w kasie a tam się okazało że to moja zgoda na raty +ubezpieczenie. Coś mi nie pasowało w cenie i powiedziałem typkowi że coś jest nie tak i że tego nie chce. Później się odpaliłem i powiedziałem ze jeszcze jedno słowo o ubezpieczeniu i wychodzę to przyszedł szef zmiany i mówił mi że tak nie można tego wycofać i
i będziesz darł ryj na dziecko bo jakiś przedmiot się uszkodził


@kubskypyt: dokładnie dlatego wziąłem full ubezpieczenie tv na 5 lat przy zakupie oleda, dziecko rzuci jakimś gownem i po matrycy a ubezpieczeniem to za 4 lata niech rzuca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wyjął telefon i mi pokazuje zdjęcia zajechanej matrycy z testów rtings i mi gada że tak TV wygląda po pół roku normalnego użytkowania x


@Moted: Trzeba było go spytać, czemu sprzedają takie buble i czy im nie wstyd?
@ToRowniezPrzeminie: wszystko było by OK gdyby tam po prostu proponowali ubezpieczenie "można sobie dokupić na 3-5 lat za tyle i tyle, wtedy wymieniamy, naprawiamy itd. - reflektuje Pan?".
Pójdziesz do takiego sklepu o telewizorze dowiesz się dwa zdania, a o zajebistości ubezpieczenia będzie gadał przez pół godziny, robiąc wykład z fizyki na temat możliwych uszkodzeń.
@sciemka7 mi ergo odmówiło naprawy kuchenki mikrofalowej twierdząc że była ingerencja czy próba naprawy i jako powód podali że widać ślady ingerencji i brakuje śrubki. A kuźwa jak kupiłem i postawiłem w kuchni tak do chwili usterki nie było nic ruszane. Spakowałem w oryginalny karton, styropiany i wysłałem kurierem. Ubezpieczenie chyba 150 zł i psu w dupę poszło.
Ja kiedyś miałem telefon ubezpieczony w xkomie kupiony. Jakaś motorola z androidem. Tel upadł. Ekran wymienili, ale włożyli najtańszy zamiennik. Reklamowałem i włożyli trochę droższy zamiennik który po miesiącu pękł. Odmowa naprawy bo moja wina (pomimo że miałem uszkodzenie z winy użytkownika w warunkach ubezpieczenia). Odpuściłem bo stwierdziłem że telefon już prawie nic nie warty więc nie będę się sądził, ale od tego czasu unikam tych ubezpieczeń.
Wydasz 25% ceny nowego sprzętu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ToRowniezPrzeminie:
Te #!$%@? z tymi ubezpieczeniami powinny dostać po dupie i ktoś powinien się za to zabrać, bo potrafią w żywe oczy kłamać ze oni nawet wniosku nie mogą puścić bez ubezpieczenia.

Ostatnio w ogóle takie przejścia z tymi ratami i sklepami mam XD
Brałem telewizor - Samsung, 55 cali, qled 120hz, dla mnie do XSX wystarczający. To oczywiście gość zaczyna mi wciskać ze potrzebuje kabla HDMI do konsoli - to
po 3 dniach wypadł mi z kieszonki przy schylaniu się i delikatnie


@r5678: tylko raz w moim życiu pękł mi ekran w telefonie. I było to 2 godziny po kupnie. Myślałem że mnie szlak trafi.