Wpis z mikrobloga

@dales_sie_zbejtowac: I komuś udawało się kiedyś uzyskać takie odszkodowanie? Jaki był odsetek ludzi, którzy w ostatnim miesiącu ubezpieczenia, z premedytacją niszczyli sprzęt? Bo ubezpieczenie w stylu „zabezpieczenie matrycy przed uszkodzeniem” zapewne aż prosiły się by ostatniego dnia pomóc telewizorowi się przewrócić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Vader-Poland: W RTV EURO AGD jest ubezpieczenie, ze nawet jak ty zepsujesz to dają nowy.

Mój znajomy rozwalił IPhone 13 Pro,
Mojej wymienili pęknięty ekran w którymś z ajpongów wiec w tym przypadku się zwróciło. Wszystko zależy jak często upada Ci telewizor ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ToRowniezPrzeminie: wcisneli mi najtansze 250zl za tv warty 1900zl. 200 zwrotu dali na karte podarunkowa xD specjalnie kierownik sklepu przyszedl po 5 odmowach xD po pojawieniu sie czarnego paska na matrycy Ergo nie przyjela gwarancji bo niby uszkodzenie mechaniczne xD poprosilem o fotoo uszkodzenia mechanicznego to zrobili mi zdjecie tego paska xD kurla a ja chcialem zdjecie sladu uderzenia mlotkiem albo cos xD TV stal pol roku nie ruszany na szafce,
Janusz jeden z drugim i tak nie pamięta, żeby zepsuć produkt przez upływem ubezpieczenia, a przynajmniej jest dobry marketing, że zawsze wymieniają.


@Ranger: Ha, tylko kruczek jest taki, że jak zepsujesz to oni nie muszą wymienić ci sprzętu na identyczny, dadzą ci jakiś gówno sprzęt w podobnej kasie i tyle.

Mojej wymienili pęknięty ekran w którymś z ajpongów wiec w tym przypadku się zwróciło.


@gncide: Się ciesz, że mieli części
@ToRowniezPrzeminie: właśnie wczoraj spłaciłem laptop i po powrocie z pracy puściłem dzieciakom bajkę żeby pobyć chwilę z żoną..
Zgadnijcie z jakim tekstem przyszedł po pięciu minutach starszy syn?


Oczywiście to dowód anegdotyczny, ale ja na prawdę nie żałuję tych pieniędzy i dopóki dzieci są małe to będę polecał takie rozwiązanie wszystkim. Bo lepiej wydać te dwadzieścia złotych miesięcznie niż w stresowej sytuacji ma Ci #!$%@? korki i będziesz darł ryj na