Wpis z mikrobloga

@ToRowniezPrzeminie: Szlag by tych naganiaczy. Jakim to trzeba być chujem. Zepsuł nam się telewizor nagle, ja nie oglądam ale moja maniura chciała wziąć sobie nowy na raty i śmieć z RTV EURO AGD próbował nam wcisnąć, że bez najdroższego ubezpieczenia, w ogóle bez ubezpieczenia nie dostanie rat.

Tłumaczę jak normalnemu człowiekowi grzecznie, że ja wąsa nie mam pod nosem i mi ich targety wiszą i to tak nie działa i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@ToRowniezPrzeminie: korzystałem w przeszłości i na nowym TV też mam.
W tym roku po 4 latach i 11 miesiącach padło podświetlenie matrycy w LG 55 cali na ledach. Zgłosiłem (MM), przyjechał autoryzowany pan, zabrał tv, za 3 dni był jak nowy, a jeszcze generalne odkurzenie mi zrobili. Żadnych dodatkowych problemów poza 1 telefonem.
Teraz do OLEDa 65' dokupiłem bez wahania, zwłaszcza że obejmuje też "wypalenie" pikseli.

Do mikrofalówki za 3
  • Odpowiedz
@Sebastian_II_Mordeczka: Mi gość w ME powiedział, że nie dostanę rat 0% jeśli nie wezmę ubezpieczenia tv i dodatkowo ubezpieczenia mieszkania xD Wyśmiałem typa, kupiłem przez internet w ich sklepie na raty 0% bez żadnych ubezpieczeń i do tego przywieźli mi tv kurierem i wnieśli do mieszkania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Sebastian_II_Mordeczka: no nie dostanie bo on jej nie da i czego morde drzesz patusie. Beke z ciebie mieli przez trzy kolejne dni. I sie na pewno cieszyli ze poszedłeś bo tylko wynik byś s--------ł swoim gównem na 30 rat 0% bez nawet j------o płynu do matrycy za 15zł.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Sebastian_II_Mordeczka: to fakt. RTV euro AGD rzeczywiście ma progi cenowe, a nawet ilość dostępnych rat zależna od wzięcia ubezpieczenia. Np. 30 rat teoretycznie "zero procent" nie jest dostępne bez ubezpieczenia. Przykładowo telewizory na promce były do wyboru albo w ratach normalnie oprocentowanych albo tylko 3x0%. Trochę p------e bo na każdy towar trzeba się dowiadywać u konsultanta jak możesz za niego zapłacić ()
  • Odpowiedz
@gerwant2k: Adrian z Euro to ty? Bo u konkurencji to bekę mieli z tego typa, że aż wolali kolegów ze zmiany żeby im opowiedzieć. No i na pewno musialo to być jakies g---o na 30 rat 0% skoro mu tak bardzo zależało na tym ubezpieczeniu. Tak było.

Niezbyt bystry jesteś to muruj dziurę lepiej zanim zechcesz coś do mnie napisać.
  • Odpowiedz
@Nadaske: My chcieliśmy normalnie oprocentowane bez jakichś promocji (na ten model w ogóle nie było promocji). Ten typ był całkiem odklejony bo chciał blokować transakcję, że tego modelu nie dostanę od ręki (mimo że powiedział że ma na magazynie) nawet jak zapytałem czy po prostu nie mogę zapłacić gotówką i wyjść. To był ten gwóźdź do trumny tej dyskusji i się odpaliłem niestety :(

Ale to był chyba 29 października
  • Odpowiedz
@Vader-Poland kilka lat temu kupiłem mamie lapka który się zepsuł przed końcem tej gwarancji finał sprawy był taki ze jak przykładowo w 2014 za lapka dałem 3999 to w 2017r mogłem wybrać lapka w tych samych pieniądzach
  • Odpowiedz
@gerwant2k: Jak ona zapłaci za moje syntezatory z których nie korzysta, to ja zapłacę za jej telewizor, z którego ja nie korzystam ¯_(ツ)_/¯

Na samochód też mnie nie stać bo leasing. Niestety bieda, bieda mocno. Przecież powinienem mieć 150k na karcie żeby zapłacić za samochód, no jak inaczej?
  • Odpowiedz
zwłaszcza że obejmuje też "wypalenie" pikseli


@Nadaske: na pewno? Bo tych chyba różnią się poszczególne sklepy. Jest to jakoś jasno w umowie napisane, że oledy też?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Nadaske: jakieś potwierdzone info, czy instytut danych z d--y? W Euro chciałem raty i był kit, że bez ubezpieczenia rat nie dostanę. Powiedziałem trudno zaryzykuje proszę wysłać wniosek i pokazać mi odmowę. I za kilkanaście minut wychodziłem z ratami i sprzętem pod pachą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Sebastian_II_Mordeczka: ja w takich sytuacjach mówiłem, że ok, niech puszcza wniosek bez ubezpieczenia, jak dostanę odmowę to kupię za gotówkę, żaden problem, ale wniosek ma puścić. Zawsze puszczali. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W czasie przeszłym bo teraz biorę przez neta i w------e, sam dodaję do koszyka co chcę, a i czas na odstąpienie mam dodatkowo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@Nadaske:

RTV euro AGD rzeczywiście ma progi cenowe, a nawet ilość dostępnych rat zależna od wzięcia ubezpieczenia. Np. 30 rat teoretycznie "zero procent" nie jest dostępne bez ubezpieczenia. Przykładowo telewizory na promce były do wyboru albo w ratach normalnie oprocentowanych albo tylko 3x0%. Trochę p------e bo na każdy towar trzeba się dowiadywać u konsultanta jak możesz za niego zapłacić ()


Wszystko jest normalnie dostępne bez ubezpieczenia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
jak chcesz na raty biedaku to słuchaj grzecznie pana na stanowisku finansowym. Byś kase miał to byś sobie zapłacił kartą jak człowiek

@gerwant2k:

Ogarniasz, że na raty nie trzeba brać gdy się nie ma kasy lecz gdy się zna wartość tej kasy szczególnie w czasach wysokiej inflacji?
  • Odpowiedz
  • 7
@ToRowniezPrzeminie pracuję w ubezpieczeniach całe życie. Uwielbiam wypytywać sprzedawców rtv/agd o najróżniejsze kruczki z tych ich g---o ubezpieczeń tak z pół godziny. Na koniec odpowiadam zawsze, że "panie, przecież ja to mam ubezpieczone jako ruchomość domowa". Skubańce niektóre próbują brnąć dalej.
  • Odpowiedz