Wpis z mikrobloga

@ToRowniezPrzeminie: Szlag by tych naganiaczy. Jakim to trzeba być #!$%@?. Zepsuł nam się telewizor nagle, ja nie oglądam ale moja maniura chciała wziąć sobie nowy na raty i śmieć z RTV EURO AGD próbował nam wcisnąć, że bez najdroższego ubezpieczenia, w ogóle bez ubezpieczenia nie dostanie rat.

Tłumaczę jak normalnemu człowiekowi grzecznie, że ja wąsa nie mam pod nosem i mi ich targety wiszą i to tak nie działa i żeby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@ToRowniezPrzeminie: korzystałem w przeszłości i na nowym TV też mam.
W tym roku po 4 latach i 11 miesiącach padło podświetlenie matrycy w LG 55 cali na ledach. Zgłosiłem (MM), przyjechał autoryzowany pan, zabrał tv, za 3 dni był jak nowy, a jeszcze generalne odkurzenie mi zrobili. Żadnych dodatkowych problemów poza 1 telefonem.
Teraz do OLEDa 65' dokupiłem bez wahania, zwłaszcza że obejmuje też "wypalenie" pikseli.

Do mikrofalówki za 3 stówy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Sebastian_II_Mordeczka: to fakt. RTV euro AGD rzeczywiście ma progi cenowe, a nawet ilość dostępnych rat zależna od wzięcia ubezpieczenia. Np. 30 rat teoretycznie "zero procent" nie jest dostępne bez ubezpieczenia. Przykładowo telewizory na promce były do wyboru albo w ratach normalnie oprocentowanych albo tylko 3x0%. Trochę #!$%@? bo na każdy towar trzeba się dowiadywać u konsultanta jak możesz za niego zapłacić ()
@Nadaske: My chcieliśmy normalnie oprocentowane bez jakichś promocji (na ten model w ogóle nie było promocji). Ten typ był całkiem odklejony bo chciał blokować transakcję, że tego modelu nie dostanę od ręki (mimo że powiedział że ma na magazynie) nawet jak zapytałem czy po prostu nie mogę zapłacić gotówką i wyjść. To był ten gwóźdź do trumny tej dyskusji i się odpaliłem niestety :(

Ale to był chyba 29 października i
zwłaszcza że obejmuje też "wypalenie" pikseli


@Nadaske: na pewno? Bo tych chyba różnią się poszczególne sklepy. Jest to jakoś jasno w umowie napisane, że oledy też?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@Nadaske:

RTV euro AGD rzeczywiście ma progi cenowe, a nawet ilość dostępnych rat zależna od wzięcia ubezpieczenia. Np. 30 rat teoretycznie "zero procent" nie jest dostępne bez ubezpieczenia. Przykładowo telewizory na promce były do wyboru albo w ratach normalnie oprocentowanych albo tylko 3x0%. Trochę #!$%@? bo na każdy towar trzeba się dowiadywać u konsultanta jak możesz za niego zapłacić ()


Wszystko jest normalnie dostępne bez ubezpieczenia nawet