Wpis z mikrobloga

tak, może dać większy hajs niż samo programowanie


@rakaniszu: No właśnie to mnie zastanawiało. Dlaczego ktoś, kto mówi o zarobkach 20k chce się umęczać z uczeniem innych. Wiem że X osób może naprawdę czuć powołanie ale ta liczba ofert różnych kursów etc. to wcale z powołania nie jest. Raczej z powołania do mamony, której można jeszcze więcej wycisnąć.
@xaliemorph: umiesz Hello World i już na Linkedin licytują 15, 20, 30k na rękę(σ ͜ʖσ) A na moim kursie dowiesz się jak zrobić Hello World ( )( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)
@xaliemorph to musi dawać dobry hajs. Bootcamp to koszt około 10k za osobę, w grupie jest ze 20 osób (20*10=200k), do tego ciągle podsycany mit dużego zapotrzebowania na programistów i tak to się kręci od paru lat
Edit: wystarczy spojrzeć, ile razy dziennie na różnych grupach pojawiają się pytania 'jak się przebranżowić na IT'
No właśnie to mnie zastanawiało. Dlaczego ktoś, kto mówi o zarobkach 20k chce się umęczać z uczeniem innych.

@xaliemorph no to masz 20k, ale na tym nie poprzestajesz. Osiągasz sufit i kombinujesz jak możesz w inne sposoby się wzbogacać ¯\_(ツ)_/¯