Wpis z mikrobloga

Jak ja kocham wykop xDDDDD

Ja: Nie mam nic do Gejów, nie mówię że Socjalizm czy Komunizm jest lepszy ale Kapitalizm ma swoje wady z którymi możemy spróbować walczyć, nie uważam że Czarni są gorsi niż my

Wykopki: HA TFU NA RYJ KOMUCHU NEUROPEJSKI, PRZEPRASZAJ ZA STALINA, MAO, POL POTA I WUWUZELE JESTEŚ WSPÓŁWINNY TEMU MARKSISTO KULUTROWY.

Ye: nie lubię Żydów, macie tu 17 teorii spiskowych dlaczego Żydzi kontrolują nas i są źli, patrzcie Hitler jaki fajny, zrobiłem fajna swaste na gwieździe Dawida, o chodź nick Fuentes do mojego komitetu na wybory fajne masz poglądy ziomek. Czarni to prawdziwi Żydzi, w Izraelu mieszkają oszuści.

Wykopki: Halo Halo ale on nie powiedział czemu lubi Hitlera, może podoba mu się jego wąs? Hm??

XDDD
#bekazprawakow #neuropa #shitwykopsays
Pobierz
źródło: comment_16699780153AR9aphTnaqoCZAJ61NIRg.jpg
  • 8
ale on nie powiedział czemu lubi Hitlera


@McWozniak: w ogóle te rozkminy czemu Ye lubi Hitlera są tak abstrakcyjne xD Równie dobrze możnaby rozkminuać czemu dziecko woli jedną zabawkę od drugiej, chociaż to by było pewnie bardziej produktywne. Ye odleciał na granice galaktyki, nie ma wiekszego znaczenia co mówi, jeżeli w jego przekonaniu to bardziej prowokujące to to powie.

Dodatkowe punkty za powoływanie się na chrześcijańskie wartości, w każdej grupie schizofreników
@McWozniak: Hitler to świetny przyrząd do fikołkowania, jeden z lepszych atrybutów, kart pułapek wykopowych konserw. Hitler jest dobry, popieramy go, a czemu jest dobry ? Bo nie lubił żydów i za Hitlera były niższe podatki. Hitler jest zły nie popieramy go tylko neuropa ? Bo organizował paraolimpiady i budował autostrady.