Wpis z mikrobloga

Muszę się wam do czegoś przyznać. Pomimo szczerej nienawiści do Just Jacka, kupiłem kilka sztuk Tobacco Leaf.
Nie mam zamiaru ich używać, dać komuś w prezencie, ani na nich zarobić. Kupiłem je żeby potrolować pepperowych handlarzy.
Będę je wystawiał na olx, o 1zł taniej od najniższej oferty. Jak będzie trzeba to zejdę poniżej ceny zakup. Wszystko to z czystej złośliwości.

A mówię Ci to tylko dlatego, że mi tego nie udowodnisz.


#perfumy
Pobierz Pan_Beniowski - Muszę się wam do czegoś przyznać. Pomimo szczerej nienawiści do Just ...
źródło: comment_16699690768P8Dtc9eQRO3TqzQ6mPK1y.jpg
  • 19
wpadasz z ofertą 0.2 zł


@NiedzwiedzBilly:
Pewnie poszedł by ban. Jak kiedyś próbowałem rozbierać erosa EDP z prostych w cenie zakupu to moderacja też się #!$%@?ła o pierdoły.

przecież mają piękny zapach najtańszej syntetycznej waniliny, jak można tego nie lubić?


@Deska_o0: wspaniały zapach, fotorelacja z moich testów sprzed dwóch lat:
Pobierz PanBeniowski - > wpadasz z ofertą 0.2 zł

@NiedzwiedzBilly: 
Pewnie poszedł by ban...
źródło: comment_1669971547wUrZevjk1pefd7CwAhpAEm.jpg
@Flypho: na notino sprzedawali tego śmierdziela po 9 zł za 50ml. Jest to klon TF Tobbaco Vanille, ale jeśli weźmiesz pod uwagę, że cały flakon kosztuje mniej niż 1ml oryginału to wiesz czego możesz się spodziewać.
Mirki i pepperowcy brali to kartonami, jak podejrzewam nie tylko na własny użytek, więc postanowiłem potrolować.

Na ten moment z olx zniknęły oferty, które były jeszcze wczoraj wieczorem po 50zł, ale będę monitorował temat.( ͡
@Flypho: 9zł czy nawet 20 to uczciwa cena, ale już za 50zł bywa do wyrwania w rossmannie Joanna Krupa yourself, która jest znacznie lepsza jakościowo. Nie którym się podoba, więc niech używają. Moim zdaniem, życie jest za krótkie na pryskanie się takimi wynalazkami.