Wpis z mikrobloga

182 438,77 - 11,15 = 182 427,62

Dziś w sumie nie tyle zaspałem, co lekko zamarudziłem - ale i tak udało się wyruszyć parę minut po piątej. Było całkiem przyjemnie, - 2°C i śladowy śnieżek – ten jednak szybko minął. Ulice suche, ale trzeba było trochę uważać – zwłaszcza na progach zwalniających, które były zaskakująco śliskie.

Biegło się całkiem nieźle, choć jakoś nie szło się rozpędzić. Ne mając za dużo czasu poszwendałem się po okolicy i tuż przed szóstą wpadłem do piekarni po bułki i obwarzanki. Udało się dotrzeć do domu na szóstą z groszami ( ͡ ͜ʖ ͡)

Miłego piątunia! ( ͡ ͡ )

#sztafeta #enronczlapie #biegajzwykopem #bieganie #ruszkrakow
enron - 182 438,77 - 11,15 = 182 427,62

Dziś w sumie nie tyle zaspałem, co lekko zam...

źródło: comment_1669960316cbd70xoJsKeUsXMUqpHIov.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • 1
@enron o której chodzisz spać żeby wstawać na tak wczesne biegi?
Też myślę nad tym żeby zmienić trochę rytm dnia, bo po pracy nigdy nie chce mi się zebrać na bieganie
  • Odpowiedz
  • 0
@enron o której chodzisz spać żeby wstawać na tak wczesne biegi?


Nie jestem dobrym wzorem do naśladowania ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mój cykl dobowy i wymogi jeśli chodzi o sen to są lekko nietypowe xD (patrz załącznik)
Dzisiaj poszedłem spać gdzieś o 00:15.

Też myślę nad tym żeby zmienić trochę rytm dnia, bo po pracy nigdy nie chce mi się zebrać na bieganie


@spyyke: To jest rewelacyjna
  • Odpowiedz
  • 4
@enron no ja trzymając michę i robiąc treningi biegowe 4 x w tyg + siłka 3x w tyg potrzebowałem te 7h minimum, optymalnie pod 8, bo inaczej drzemki były konieczne albo chodziłem jak zombi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Po 5h snu padam jak mucha w środku dnia xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@spyyke: o to lepiej, bo ja mam 38 ale jak próbuję sport, nawet pomału rozkręcić do 3x siłka, 2x bieganie to może jak jestem spięty i skupiony uda mi się 2-3 miesiące wytrzymać, ale później jestem taki #!$%@? że bez szans. Ledwo daje radę pracować. Praca fizyczna po 10h, często z weekendami, to nie robota
  • Odpowiedz
  • 1
@rozmiar-czcionki: właśnie ranki są najgorsze, ale dzisiaj zieloniutko ()


Dokładnie. Dzisiaj na szczęście wieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@enron: ładny czas! Jak samopoczucie?


Samopoczucie jak zawsze super (ʘʘ) A tempo spokojne, nastawiłem się na te 10-11 km i w sumie nie chciało mi się za wszelką cenę przyspieszać.

Ja przy tej temperaturze w zeszłym tygodniu
  • Odpowiedz