Wpis z mikrobloga

@Matpiotr: jeżeli celem było wyjście z grupy dla samego wyjścia z grupy i nic więcej to tak, Czesław osiągnął więcej od Sousy. Nie przegrał ostatniego meczu więcej niż 0:2 a Meksyk pokonał Arabię, która mogła nas w środę wyrzucić z turnieju, ale według mnie ten styl gry jest w dłuższej perspektywie dla nas zgubny. Dostaliśmy w rzyć z Argentyną tylko 0:2, bo im to pasowało. Od Francji dostaniemy więcej o ile
@Matpiotr: oooo to ten słynny mem w którego uwierzyli Mireczki że niby Sousa nie grał lagą XD bo taki mit powstał teraz, że niby graliśmy dobrze. Ostatnio odpaliłem mecz ze Szwecją, bo dokładnie pamiętam jak mnie #!$%@?ły te lagi w tak ważnym meczu o wszystko i wyszło ich prawie 20 z czego jedna nie zakończyła się stratą

Oczywiście, nie jest to 48 tak jak było w meczu z Meksykiem - ale
oooo to ten słynny mem w którego uwierzyli Mireczki że niby Sousa nie grał lagą XD bo taki mit powstał teraz, że niby graliśmy dobrze. Ostatnio odpaliłem mecz ze Szwecją, bo dokładnie pamiętam jak mnie #!$%@?ły te lagi w tak ważnym meczu o wszystko i wyszło ich prawie 20 z czego jedna nie zakończyła się stratą

Oczywiście, nie jest to 48 tak jak było w meczu z Meksykiem - ale akurat ten
@Matpiotr: Czesio sresio, to Nawałka zatruł polską piłkę graniem #!$%@? autobusu na 0:0 przez 120 minut i liczenie na łut szczęścia w karniaczkach. W 1/8 ze Szwajcarią pykło, w 1/4 z Portugalią już nie. A w Rosji w 2018 - odpadliśmy w grupowej xD Za ten niski pressing to powinno się całej jego rodzinie majątek skonfiskować, a jego samego wygnać do Korei Północnej.

Czesio kopiuje Nawafla i na razie działa -
@Antorus: Nawałka przynajmniej miał jakiś wynik na jednym turnieju.
Oczywiście że fajny byłby jakiś trener co znajdzie kompromis między murarką a odrobiną jakiejś efektownej gry, ale to marszczenie Freda do Sousy czy Papszuna jak niektóre wykopki mają w zwyczaju to po prostu kpina.
@Matpiotr: bo zgadzam się z twoim przesłaniem i chciałem wrzucić luźne spostrzeżenie jak na to reagują ludzie, a nie odpowiadać konkretnie tej osobie, ale rzeczywiście wygląda to jakbym do ciebie miał jakieś zastrzeżenia xD