Wpis z mikrobloga

Mój #jdm z #nfs prawie gotowy. Ze 3 miesiące zajął cały rebuild, upgrade silnika, tuning na hamowni, lakier, felgi, wydech, intake, środek etc. Za kilka dni mam nadzieję go odebrać to wrzucę lepszej jakości zdjęcia z zewnątrz i ze środka jeśli ktoś chce to oglądać. Samochód praktycznie zbudowany od zera.

#motoryzacja #samochody
blinxdxb - Mój #jdm z #nfs prawie gotowy. Ze 3 miesiące zajął cały rebuild, upgrade s...

źródło: comment_16699362115Li4gv4umfz2bj6Ekqsh5s.jpg

Pobierz
  • 40
  • 1
@Pietruchoowy: jak go w końcu odbiorę to zrobię sesję. Strasznie dużo problemów z nim było przez to, że ktoś kto nie ma pojęcia o modyfikacjach chcial z niego po tanosci zrobić veyrona :) ale udało się to wszystko wyprostować tym bardziej, że baza była dobra. Niski przebieg, brak dzwonów i wszystko co zepsute to typowe przypadłości zetki i złe zrobione modyfikacje.
  • 1
@Pietruchoowy: mieszkam w Dubaju, więc tak średnio :) mam bardziej przyciągające wzrok auta w garażu, ale to jest takie moje guilty pleasure. Chciałem mieć jdm z nfs ale najfajniejsze mają kierownice po złej stronie (a dla mnie każde auto to daily) a z tym się trafiła mega okazja, a że wiem, że nigdy go nie sprzedam, bo nikt nie zapłaci nawet połowy tego ile w to auto wsadziłem to będę miał
  • 9
@Pietruchoowy: skyline, a co innego? Nawet GTR chciałem kupić, bo ten tyl, który jest kontyuacja linii skyline mega mi się podoba.

A co do garażu to niech to pozostanie tajemnicą, moje daily auta kiedyś wrzucałem, x6m i patrol, ale perełek nie chce na wykop wrzucać, bo ból dupy, trolle a nawet desperaci którzy moja żonę w sklepach śledzili (to nie żart).
  • 0
@Pietruchoowy: wiesz co ten silnik się bardzo łatwo modyfikuje, ale nie chciałem zakładać turbo, bo nie wiem czy silnik wytrzyma (są ludzie co kręcą z turbo te silniki do 600/800 koni ale ja już mam auta z 700 koni+ bez modyfikacji) Zmienione było dużo, zrobię listę jak skończę. Nie tylko silnik ale dużo carbonu wjechało zamiast stali (maska etc). W tej chwili ma 328 WHP, nie wiem ile z kół na
@blinxdxb: O kurde, zazdro max stary, kolor petarda, na pewno na fotkach będzie się kozacko prezentować ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zawsze podziwiałem ludzi którzy biorą się za tak grube projekty bo jednak trzeba worek siana wrzucić, sam na dniach odbieram A3 8V w sedanie z silnikiem od S3 i też na seryjnym wyglądzie raczej nie przystane, ale wartość drugiego auta nie chce pakować w niego XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blinxdxb: zazdro zetki moje marzenie i to chyba nie spełnione bo z ceny 45k za zadbany egzemplarz życzą już sobie 60-70k ( ͡° ʖ̯ ͡°) i chłop się póki co celicą zadowala