Wpis z mikrobloga

Montuję godzinny dokument dot. krytyki pewnego twórcy. Jeśli chcesz być zawołany do znaleziska i ocenić moją pracę to zostaw plusika.

Materiał będzie się składał z 6 rozdziałów.
Rozdział 1: Na czym zbudował fundamenty działalności?
Rozdział 2: Rodzaje toksyczności.
Rozdział 3: Wpływ na młodych ludzi.
Rozdział 4: Obalenie argumentów chroniących.
Rozdział 5: Kto promuje jego działalność? Inni twórcy odpowiedzialni za normalizowanie patologii w Internecie.
Rozdział 6: Co robić?

Mój poprzedni film dot. Burneiki i Kanału Sportowego: https://youtu.be/VX3Mayo3Ihk

#polskiyoutube #famemma #afera
ArseneWengerTheAnimatedSeries - Montuję godzinny dokument dot. krytyki pewnego twórcy...

źródło: comment_1669923983X9Zf7TFpArWYd1eEoDto7E.jpg

Pobierz
  • 93
Nie może skasować materiału składającego się z fragmentów jego filmów, który jest odrębnym dziełem podlegającym pod prawo cytatu.


@DEJW88: chodzi raczej o zdjęcie jakie zrobili Stonoga i Szalony Reporter, o ile mialby do tego podstawe
@krokodyl156: Jeśli tak faktycznie powiedział to jest totalny szczyt bezczelności z jego strony. Sam nie popieram atakowania dzieci bez względu na to kogokolwiek one by hu%wa nie były ponieważ dzieci to dzieci a takie zabiegi to czyste #!$%@?ństwo. Natomiast tutaj problem jest taki, że jedynymi winnymi osobami przez które ten dzieciak obrywa są jego rodzice którzy wrzucili nieświadome dziecko w internet żeby sobie ocieplić wizerunek. Może jeszcze nie teraz, ale ja
Jeśli tak faktycznie powiedział to jest totalny szczyt bezczelności z jego strony. Sam nie popieram atakowania dzieci bez względu na to kogokolwiek one by hu%wa nie były ponieważ dzieci to dzieci a takie zabiegi to czyste #!$%@?ństwo.


@Cztero0404: Przeciez tego dzieciaka nikt nie atakuje. Widze, że lyknąłeś retoryke nitra