Wpis z mikrobloga

Montuję godzinny dokument dot. krytyki pewnego twórcy. Jeśli chcesz być zawołany do znaleziska i ocenić moją pracę to zostaw plusika.

Materiał będzie się składał z 6 rozdziałów.
Rozdział 1: Na czym zbudował fundamenty działalności?
Rozdział 2: Rodzaje toksyczności.
Rozdział 3: Wpływ na młodych ludzi.
Rozdział 4: Obalenie argumentów chroniących.
Rozdział 5: Kto promuje jego działalność? Inni twórcy odpowiedzialni za normalizowanie patologii w Internecie.
Rozdział 6: Co robić?

Mój poprzedni film dot. Burneiki i Kanału Sportowego: https://youtu.be/VX3Mayo3Ihk

#polskiyoutube #famemma #afera
Pobierz ArseneWengerTheAnimatedSeries - Montuję godzinny dokument dot. krytyki pewnego twórcy...
źródło: comment_1669923983X9Zf7TFpArWYd1eEoDto7E.jpg
  • 93
@ArseneWengerTheAnimatedSeries: multum firm sprzedaje sarmy i peptydy, legalność obrotu a stosowania to też co innego, uprawa konopi w Polsce była nie legalna przez długi czas ale można było sprowadzać produkty na jej bazie, widzisz analogie? No ale jak ktoś nagrywa o wszystkim stawiając się na pozycji wszechwiedzącego to tak wychodzi, błędy odnośnie stopni naukowych itp też tam są, już samych sterydów i bezpieczeństwa ich stosowania to też mi się nie chce
@adammmmm: ale odklejenie, przeciez to co mowisz to cwaniactwo i szukanie kruczków prawnych, które dobrze ze sa negatywnie nagłasniane.

Jakby Bruneika powiedzial wprost to co bylo na materialu, ze sarny czy cokolwiek (bo nie musimy mowic o bruneice, a ogolnie o sprzedawaniu rzeczy zakazanych, itp sprawach) dostalo ograniczenia, jakie sa realne badania na ich temat, itd itd.

Ale marketing to manipulacja, on ma tylko najlepszy towar, bezpieczny, zdrowy, itd xD

beka
beka z cb


@NewBlueSky: ale mi powiedziałeś xD Szukanie kruczków prawnych, na tym właśnie polegają przepisy prawa że się w nich też szuka korzyści, a co nie zabronione to dozwolone. A jeśli ktoś ma przewlekłą kontuzję, naderwane więzadła czy ogólnie problemy ze stawami to polecam ostarynę, sam stosowałem ;)
sarny to nie jest cudowny lek na wszystkie choroby swiata


@NewBlueSky: na niektóre rzeczy pomaga dwa gdzie napisałem że wszystkie problemy świata leczy? alkohol bardziej szkodzi niż pomaga a jest na niego akcyza, dalej opinia jakiejś pipki mi koło ch** lata ;) To są SARMY nie SArNY, pewnie nawet nie wiesz co rozwinięcie tego skróty znaczy ale jak i autor tych gówno filmów sie wypowiesz bo możesz.
@adammmmm: nie napisales, a jest odwrotnie, sa pewne kontrowersje medyczne i trzeba chronic konsumentow przed dostepem do czegos takiego. pisownia tego slowa nie ma znaczenia, bo chyba wiesz jaki jest kontekst.

Tak alkohol bardziej szkodzi ale nikt nie ukrywa jego dzialania, ba ciagle sie o tym mowi, malo kto nie wie jakie ma dzialanie, tylko ludzie bez edukacji nie wiedza o podstawach chemii na ten temat, czy o jakichs prostych rzeczach
@NewBlueSky: Wszystko ma znaczenie jeśli nie wiesz nawet z czego rozwinięcie tego skrótu jest to tym bardziej o ich stosowaniu wypowiadanie się jaki ma sens, nagrywający materiał też pewnie o czytaniu badań ma zerowe pojęcie a jedynie czyta ich podsumowanie i nie wyciąga własnych wniosków nie jest w stanie skorygować błędów przy metodologii itp no ale jeśli ktoś robi takie populistyczne materiały to zagłębianie się w jakąś dziedzinę też nie ma