Wpis z mikrobloga

Montuję godzinny dokument dot. krytyki pewnego twórcy. Jeśli chcesz być zawołany do znaleziska i ocenić moją pracę to zostaw plusika.

Materiał będzie się składał z 6 rozdziałów.
Rozdział 1: Na czym zbudował fundamenty działalności?
Rozdział 2: Rodzaje toksyczności.
Rozdział 3: Wpływ na młodych ludzi.
Rozdział 4: Obalenie argumentów chroniących.
Rozdział 5: Kto promuje jego działalność? Inni twórcy odpowiedzialni za normalizowanie patologii w Internecie.
Rozdział 6: Co robić?

Mój poprzedni film dot. Burneiki i Kanału Sportowego: https://youtu.be/VX3Mayo3Ihk

#polskiyoutube #famemma #afera
Pobierz ArseneWengerTheAnimatedSeries - Montuję godzinny dokument dot. krytyki pewnego twórcy...
źródło: comment_1669923983X9Zf7TFpArWYd1eEoDto7E.jpg
  • 93
@ArseneWengerTheAnimatedSeries: spoko kontent był :) teraz włączył się atencjusz? lol
Nie wiem co macie na celu oprócz like i subów. Tylko nagłaśniacie jego kanał, teraz wchodzi ktoś kto go nie oglądał na jego kanał, widzi co on robi i ogląda bo ma family friendly content :) trzeba było się spinać 5 lat temu, a nie się nagle wszyscy obudzili 5 lat po czasie :) teraz to możecie go co najwyżej w
@essos: hm czy to jest słowo w słowo chyba u ciebie czytanie ze zrozumieniem leży mogę ci przytoczyć słowa wardengi ale zapewniam cię że wardenga to inaczej w #!$%@? inaczej powiedzial
nie rozumiem osób, które bronią w jakimś stopniu mlekołaka. Przecież to rak internetu, który urósł do tego stopnia, że jest potrzebna operacja i takie filmy są potrzebne. Problem, że bierze się za to osoba z zasięgami spoza kółka wzajemnej adoracji. Mlekołak był na fali wznoszącej przed walkami w Fame, ale sprzedał się dla siana i zapomniał, że z Fame trafi do większej liczby osób, a jednocześnie musi wyjść sprzed komputerka.
@ArseneWengerTheAnimatedSeries: Po pierwsze temat Nitra był poruszany na różnych kanałach. Po drugie kanały komentary to nie jest wyrocznia moralności w społeczeństwie. Po trzecie, nie zapomnij w tym filmie opowiedzieć o tym, jak chmara dzieciaków z Internetu uznała, że może Nitrowi wymierzać sprawiedliwość na własną rękę. Przez długi czas jechani tutaj byli jego dziecko, narzeczona i kolega. Ludzie uznali, że "skoro Nitro robił kiedyś złe rzezy to teraz oni mogą względem niego