Wpis z mikrobloga

#stronywww #webdev #programowanie #internet #informatyka #grafika
na 80% będę szukała podwykonawcy, bo ofc klientka jeszcze się może rozmyślić, a powiedziałam, że się odezwę z wyceną +/-. Ktoś by tu chciał powspółpracować ze mną? Potrzebuję widełek cenowych postawienia strony wizytówki, z tego co wstępie zrozumiałam to prosty landing page, bez żadnych sklepów, blogów.

Jeden długi ciąg, największe ekscesy to dwa języki, BYĆ MOŻE filmik w jednym bloku :D i Pani ma marzenie, żeby "na samej górze na początku jest duże logo, które w miarę przesuwania się w dół przechodzi do małego paska na górze" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
no wiadomo o co chodzi, menu z kategoriami, gdzie po kliknięciu przenosi nas do danego bloku na stronie.

Po mojej stronie jest cała część graficzna, dostarczę makietę, wszelkie potrzebne svg itp. Miła jestem, jedyne co, to nie chcę świecić oczami, jak jesteś chory, to napisz, że jesteś chory, a nie znikaj na miesiąc.

Jak jesteś chętna/y to napisz, najlepiej na PM, a jak coś dodatkowo wyślesz, co robiłaś/eś, to będzie suuuuuuuuuper. Poodpisuję do jutra wieczór max, bo tak jutro/sobota chcę wysłać wycenę. Buzi buzi. (obrazek dla uwagi, to raczej nie będzie coś takiego XD)
Pobierz
źródło: comment_1669922653fhTmnx6Jfb00yUX2iuqFvY.jpg