Wpis z mikrobloga

@mookie: ale w czym tkwi problem ? Będziesz zły jeśli sąsiadowi spadnie rata? Ja tam kibicuje swoim sąsiadom. Niech się wszystkim wiedzie jak najlepiej, im oni będą mieli lepiej tym wszyscy będą mieli lepiej. Ale to trzeba przestać być małostkowym żeby to zrozumieć
@CaptainSparrow: ja życzę jak najlepiej całemu narodowi, by nikt nie musiał się zmagać z tą okropną inflacją. Kredytobiorcy którzy kupili na własny użytek sobie poradzą, ich pensje rosną w ujęciu makro, więc z czasem będą mieli coraz lżej pomimo że rata będzie względnie wysoka, ale to jest cena którą płacą świadomie za ściągnięcie siły nabywczej z przyszłości,

Najtrudniej mają za to pracownicy deweloperów, biur sprzedaży, pośrednicy czy zakredytowani inwestorzy - bo
oni sobie poradzą jakoś, a jak nie to dobry moment na zmianę życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@BHN_LLU: no pracy nie brakuje w Polsce, w mojej okolicy żabki ciągle zmagają się z niedoborami rąk do pracy, amazon wywiesza banery do swoich magazynów. Też myślę, że sobie poradzą i mocno im kibicuje by znaleźli uczciwą pracę!
spada, za 2 tygodnie stopy powinny iść w dół ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mookie: to jakiś FRA 0.5x12 czy jak on się nazywa co przewiduje co 2 tygodnie jakie będą stopy?

Najtrudniej mają za to pracownicy deweloperów, biur sprzedaży, pośrednicy czy zakredytowani inwestorzy - bo wszystkim przychód rośnie przez presję inflacyjną, tylko nie im. Ale to koszt resetu, który my jako naród i społeczeństwo jesteśmy w stanie
Pobierz
źródło: comment_1669899122mpD2HjUZ9KEdopyCiKqqja.jpg
@Kiedysbedeczerwonka: Przykro mi że cie to dotknęło aż tak, nie chciałem nikogo obrażać, ale to społeczność oddawała tak głosy. Podeślę ci wieczorem zdjęcie ofert o pracę w żabce, mam nadzieję że zrekompensuje to ból i pokaże nowe perspektywy.