Wpis z mikrobloga

@Yurakamisa: no szczerze to nie wiem, dla mnie wstyd jak #!$%@? tak się cieszyć po takiej padace. Przecież od nas nic nie zależało, nie mieliśmy żadnej władzy nad tym meczem/awansem. Przeszliśmy bo Argentyna przestała atakować i Meksykowi nie udało się strzelić bramki. Nic nie pokazaliśmy w tym meczu. Byliśmy ostatnimi dziadami.

@duzeelobenc: a strzelił wczoraj gola? Dotknął piłki w ogóle? XD
no szczerze to nie wiem, dla mnie wstyd jak #!$%@? tak się cieszyć po takiej padace. Przecież od nas nic nie zależało, nie mieliśmy żadnej władzy nad tym meczem/awansem


@Narcyz_: Miał awans to się cieszył. Najbardziej polakowi przeszkadza inny cieszący się Polak.

Meksykowi nie udało się strzelić bramki


@Narcyz_: To mógł wcześniej strzelać np w meczu z Polską. Nie udało się bo grał lipną piłke. Meksyk był słaby a wykopki
@Narcyz_: Jak tam uważasz, może być i w Twoim śnie. Teraz idź się wstydzić, bo Polska zagrała padake, za kilka lat nikt nie będzie pamiętał jak graliśmy, a jedynie, ze wyszliśmy z grupy. Kompleksy w narodzie ciagle silne widzę.
@Narcyz_: Lewandowski po prostu wie, ze jest nietykalny i po blamażu z Francja dostanie się mu najmniej. Taki glik już nie był taki zadowolony podczas wywiadu bo wie ze w niedziele o 18 będzie jednym z kozłów ofiarnych i w mediach nie zostawia na nim suchej nitki m
@duzeelobenc: dlaczego w moim? XD To ty napisałeś o jego golu z Meksykiem, to pokaż mi gdzie go strzelił. No to pomyślałem, że może tam przed snem sobie wyobrażasz, albo Lewy jak strzela i gromi.

Ja będę pamiętał ten żenujący styl, tak samo jak pamiętam ostatnie Euro i nasz niesamowity występ w 2018 roku. Niektórzy mają lepsza pamięć niż złote rybki.

A kompleksy to właśnie wy macie, bo boicie się gry
@Narcyz_: przepraszam, moj błąd. Chodziło o gola z Arabia. No to jak lubisz to rozpamietuj i wstydź się nawet do końca życia, bo Polska zagrała jak drewno, czyli jak zawsze. Ja tam będę pamiętał, ze wyszliśmy przynajmniej z grupy.