Wpis z mikrobloga

@SebX Glupoty.
Takie rzeczy wie większość społeczeństwa. Nawet większą część niż ta co igales piłkę nożną.
Wbrew temu co się mówi, to piłka interesuje się mało ludzi, a z roku na rok mniej.
@SebX: @Pawulonik_5mg: @StdPtr:
Tacy jak wy, co to plusujecie kojarzycie mi się z ludźmi co to postują:
1+1*1=? Tylko 1% najinteligentniejszych ludzi na świecie jest w stanie rozwiązać to równanie.

Wiecie co to kwota wolna od podatku i potraficie policzyć 12%.
Brawo #!$%@?, jak znacie jeszcze nazwę stolicy Polski to nadajecie się do mensy i tylko te pozostałe 99% tępych Polaków, których oślepia blask waszej inteligencji ciągnie was w
@Fan_Morawieckiego: przecież dyskusja się zaczęła, że koszta pracodawcy są niskie. nie, nie są niskie. powinny być w całości zlikwidowanego i wszystko powininno być liczone od brutto pracownika. Większość ludzi nie ma o tym pojęcia, że jest brutto i brutto pracodawcy, a potem tylko gadają o złych prywaciarzach.

Odwrócę pytanie - podaj mi kraj gdzie są tak wysokie podatki, taki poziom PKB, a jednocześnie tak #!$%@? służba zdrowia, rozbudowana biurokracja, a do
Odwrócę pytanie - podaj mi kraj gdzie są tak wysokie podatki, taki poziom PKB, a jednocześnie tak #!$%@? służba zdrowia, rozbudowana biurokracja, a do tego propagandowa telewizja dostaje rocznie tysiąc milionów dofinansowania


@liga: Nie znam kraju z tak niskimi podatkami nominalnymi, tak dobrą służbą zdrowia i tak sprawną biurokracją jak w Polsce.
Z chęcią zobaczę byś mi podał kraj, który ma tak niskie podatki nominalne jak my, lepszą służbę zdrowia i