Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirasy schudłem ponad 40 kilogramow a ginekomastia została mi praktycznie bez żadnych zmian. Jestem dość niski więc chciałbym pozbyć się chociaż jednego mankamentu wyglądu. Czy w wieku 24 lat można dostać sie na operacje na nfz w jakikolwiek sposób?
#ginekomastia #mirkokoksy #mikrokoksy #endokrynologia

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #638798f84bf3873caced2bd5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 11
OP: @hetero_sapiens serio można dostać się na operację na nfz? To czemu większość osób robi prywatnie- boją się efektów na nfz czy czas oczekiwania to lata?
@AVOIDME to na pewno ginekomastia bo już w gimnazjum stwierdził tak endokrynolog. Niestety rodzice nie pociągnęli tematu dalej. Myślę że gdyby to było lipo to byłoby widać różnicę po takim spadku wagi a tu cyc jaki był taki jest
---

Ten komentarz został dodany przez
@CorniShon007: myśle, że opowi chodziło o wyniki badań, chyba rzadko który facet ma mocno wywalony testosteron ponad skale xD
Nie wiem jak w takiej sytuacji się zachowują, może każą zejść do optymalnego poziomu hormonów czy coś
@Magdozaur: Przede wszystkim nikt nie podejmie się operacji kogoś na bombie, trzeba zejść na mostek. Wiem, ze ktoś na wykopie „chwalił” się, ze robił gino nie schodząc z wysokich dawek testa, wiec podejrzewam, ze nie badają hormonów przed operacja. USG i tyle.