Wpis z mikrobloga

Mam jutro coś takiego jak lunch event. Firma daje voucher, pracownicy na callu zamawiają sobie jedzenie i jemy na kamerkach xD (Nie oceniajcie, pracuje tutaj miesiąc czasu).
W sumie mój team to raczej ciche osoby i zapewne jedyną osobą która będzie inicjować rozmowę to będę ją. I tak żeby nie było niezręcznie to pomyślałem sobie, że może w coś zagramy. Macie jakieś pomysły na jakieś gry zapoznawcze/ pracownicze (nie wiem jak to nazwać) co mógłbym zaproponować? Może są jakieś platformy online w tych temat (głośno myślę).
Znalazłem takie koła fortuny online i np. jedna osoba kręci, wypada jej jakiś temat i na ten temat odpowiada ale nie wiem czy to nie będzie krindz.
Edit. Język angielski
#praca #pracbaza #spotkanie #grybezpradu #gryprzegladarkowe #gryonline #rozmowy #niewiemjaktootagowac
  • 17
@Kermii: ale ty na serio twierdzisz że ci ludzię chcą cie poznać jako czlowieka? Pewnie jak nie bedzie ich w firmie to się nawet nie odezwą do ciebie. Wyjedzie ktoś z prywatą i potem zostanie to użyte przeciwko niemu, może masz spoko ludzi w zespole co serio cenią sobie znajomości ze sobą wtedy super.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kermii:

W sumie mój team to raczej ciche osoby i zapewne jedyną osobą która będzie inicjować rozmowę to będę ją


No to się do nich dostosuj i też nie odzywaj. Zrobisz wszystkim przyjemność w ten sposób ( ͡º ͜ʖ͡º)