Wpis z mikrobloga

Hej mirki, odpaliłem z kolegą kanał wędkarski na yt. Może ktoś chce zobaczyć i dać jakiś feedback. Akurat trafił nam się dobry dzień (łosoś, szczupaki, okoń) Ja nagrywam i montuję, samemu ryb nie łowię, ale niedawno właśnie kumpel Conor mnie trochę poduczuł i złapałem króla wód i karpia ( ͡º ͜ʖ͡º)

Kanał jest po angielsku bo łowimy w Irlandii i w sumie nie wiem, czy było by zainteresowanie jakieś, ale mogę wrzucić napisy w przyszłości. Z chęcią przyjmę krytykę, jako że nie do końca wiem, jak dobrze zmontować film z łowienia ryb, bo nigdy nie oglądałem. Od następnego odcinka wlatuje też GoPro.

(Tak, clickbaitowa miniaturka, kumplowi się podoba, chociaż sam takich nie lubię, ale to głównie on prowadzi kanał, to się nie wtrącam)

https://www.youtube.com/watch?v=qKIFu6inLTU

#ryby #wedkarstwo #youtube #irlandia
UkrywamSie - Hej mirki, odpaliłem z kolegą kanał wędkarski na yt. Może ktoś chce zoba...

źródło: comment_1669748766y6Nc4noprVF3uAT5wQN5nx.jpg

Pobierz
  • 12
@SecretService: Dzięki! Tak, z miejscówki, niestety potem zaczęło padać, więc musiałem pożegnać drona. Na szczęście w następnym odcinku skupiłem się bardziej na nagrywaniu miejscówki, bo pogoda dopisała :)

A co do ostrości, to tak. Strasznie walczyła i Conor chciał szybko do wody ją odłożyć, więc nie miałem jak ponagrywać. Tylko jedną fotkę też udało mi się zrobić niestety. Ale późniejsze szczupaki już się udało dobrze mi nagrać ( ͡° ͜