Wpis z mikrobloga

Generalnie to pracowałem rok w Sii i takich e-maili przez rok jak tam byłem to były dwa. Śmieszno-straszne. Kasa była słaba, szefo z WaWy olewał pracownika to zmieniłem robotę i po płaczu.

Ale generalnie typ który te związki chciał założyć to jest niezły Kapitan Komuszek i pała dziwną miłością do czasów słusznie minionych, troche beka i rozdwojenie światopoglądowe XD
#sii #programista15k
Pobierz BzykN7 - Generalnie to pracowałem rok w Sii i takich e-maili przez rok jak tam byłem ...
źródło: comment_1669722615J0rfPMkjUggAMYK6hu8Rto.jpg
  • 6
@JC97: Wcześniej wylatując z poprzedniej roboty po kilku ostrzeżeniach i bodajże dwóch karach. O co dokładnie poszło nikt nie wie, ale smród się za gościem ciągnie nie od dziś. Mam dalej znajomych w Sii, pytałem o typa zanim napisałem.
@whoru: Wiem, ale wystarczy 3 minuty, wejść w jego polubienia. Tęsknota za PRL mocno, gdzie związki zawodowe powstały głównie by walczyć z patologią i złą sytuacją robotników w PRLu....

Tak jak
@BzykN7: Nitote też pała miłością do czasów słusznie minionych - tych, gdzie pracownika nie obejmowała żadna ochrona. Liberalizm i komunizm/socjalizm to są dwie absurdalne skrajności. Różnica jest taka, że komuszek jest po prostu szeregowym komuszkiem, a Francuzik szefem dużej firmy. Więc to tego drugiego trzeba #!$%@?ć.

Ogólnie ze względu na naszą najnowszą historię Polacy są mocno podatni na liberalne manipulacje (zwłaszcza ci, którym się dobrze powodzi, jak IT), którymi posługują się
@kilemile: No to mieliśmy starcie XX wiecznego socjalucha i XIX kapitalucha, wyszło że kapitaluch mający kapitał więcej może. Stare, znałem.
A tak na poważnie to znam Sii od środka, to co Nitot odwala to głowa mała (email żeby głosować na .N xDDD ) i tak ma szczęście że nie wyciekało wszystko co się działo. Bo czy jako firma* Sii jest ok? Tak. Czy są tam mniejsze nitoty? Też - niestety (ja
@BzykN7: Też znam SII, pod kątem hajsu było powyżej średniej rynkowej, ale to też kwestia tego, że po prostu negocjowałem stawkę kontrofertą. Ale jestem świadomy, że sporo osób w tej branży to mocno autystyczne jednostki i firmy takie jak SII to wykorzystują, do tego mocno patologiczna kadra menedżerska, co nie powinno dziwić, biorąc pod uwagę osobę prezesa.

Nie zmienia to faktu, że tego typu zachowania, jakie przejawia Nitot, po prostu nie