Wpis z mikrobloga

@SmacznyPies no tak i nie.
Związek zawodowy walczy o dobro pracownika, bierze od niego za to pieniądze a pracownik będący w takim związku myśli, że jest kimś, że jest nie do #!$%@?.
Zwykle takie związki zawodowe to nic innego jak ruchanie pracownika. Sam pracownik nie pójdzie po podwyżkę do prezesa/dyrektora bo dyrektor ma i tak na niego #!$%@?. Za to pójdzie przedstawiciel związku. Rozmowa wygląda mniej więcej tak:
"Słuchaj dajmy im aneksy
@MglawicaKraba: Z wolnego rynku to wyrastają tylko przegrywy i nieudacznicy którzy w zderzeniu z wolnym rynkiem okazuje się ze musza #!$%@? w januszexie.
Także zawsze mnie śmieszy jak ktoś pisze ze wyrósł bo to z miejsca wiadomo ze nieudacznik.

Widzisz ja nigdy nie pracowałem na umowę o prace. A dziwnym trafem zawsze zarabiałem grubo powyżej minimalnej, zreszta nawet pierwszy kontrakt miałem już powyżej średniej krajowej. To po co mi związki minimalna
@MglawicaKraba: Bo idziesz w wyparcie… i probujesz obrócić to w zart. Sure możesz nie wierzyć.
Racja. Oczywiście wszyscy jak ty bez ochrony pracowniczej #!$%@? za miskę ryżu. Nikt nie zarabia ponad minimalna poza politykami i złodziejami a średnia krajowa to kłamstwo. A mając 10k/mc to takie bogactwo ze lata się prywatnym odrzutowcem.
Lepiej ci już?;)
@SmacznyPies:

zakładanie związku zawodowego i walka o godne warunki pracy to jest dosłownie komunizm


Mylisz przypadek ogólny ze szczególnym.
Zakładanie związku zawodowego i walka o godne warunki pracy to ogólnie to nie komunizm. Natomiast kiedy bierze się za to Piotr Szumlewicz to granica robi się bardzo cienka, żeby nie powiedzieć - znika.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@MglawicaKraba: Z wolnego rynku to wyrastają tylko przegrywy i nieudacznicy którzy w zderzeniu z wolnym rynkiem okazuje się ze musza #!$%@? w januszexie.

Także zawsze mnie śmieszy jak ktoś pisze ze wyrósł bo to z miejsca wiadomo ze nieudacznik.


Widzisz ja nigdy nie pracowałem na umowę o prace. A dziwnym trafem zawsze zarabiałem grubo powyżej minimalnej, zreszta nawet pierwszy kontrakt miałem już powyżej średniej krajowej. To po co mi związki minimalna
@geronimo80:
Rozumiem, że jesteś jednym z tych, którzy myślą że wszyscy mają takie same możliwości jak ty. Podejrzewam, że nie urodziłeś się w Grajewie w wielodzietnej rodzinie z ojcem alkoholikiem i podejrzewam, że z góry patrzysz na takowych, myśląc że jak oni niczego nie osiągnęli to jest tylko ich wina.
Radzisz sobie sam - super, ja też. Ale dajmy jakikolwiek szanse ludziom, co nie zaczęli przygody zawodowej po studiach z pieniędzmi
Z wolnego rynku to wyrastają tylko przegrywy i nieudacznicy którzy w zderzeniu z wolnym rynkiem okazuje się ze musza #!$%@? w januszexie.

Także zawsze mnie śmieszy jak ktoś pisze ze wyrósł bo to z miejsca wiadomo ze nieudacznik.


@geronimo80: Jeżeli to dla ciebie jakiś argument to mam do ręki ponad 30 klocków miesięcznie, majątku na ponad milion złotych a z #!$%@? wyrosłem. Co teraz? ( ͡º ͜ʖ͡º
Bo idziesz w wyparcie… i probujesz obrócić to w zart. Sure możesz nie wierzyć.

Racja. Oczywiście wszyscy jak ty bez ochrony pracowniczej #!$%@? za miskę ryżu. Nikt nie zarabia ponad minimalna poza politykami i złodziejami a średnia krajowa to kłamstwo. A mając 10k/mc to takie bogactwo ze lata się prywatnym odrzutowcem.


@geronimo80: Podaj cechy jakie według Ciebie ma wolny rynek, jakich nie wolny rynek nie ma i następnie podaj chociaż jedno
POV: masz syndrom Boga, a tagu na których postujesz to #programowanie oraz #konfederacja


@elf_pszeniczny: reszta wątku POV: jestem nieudacznikiem, zapisałem się do razemków i czekam aż zrobią godne warunku pracy, można wbić na fejsa i zasubskrybować magazyn porażka dla nieudaczników popijając sojowe latte za kasę starych.

ej, @geronimo80: ale nie rób Magika ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@MglawicaKraba: magika to robią takie przegrywy jak ty. niestety