Wpis z mikrobloga

@geronimo80: polecam sprawdzenie czym jest "przegryw" a czym stany depresyjne, to pogrążasz się koleżko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

dlatego że sam jesteś chamskim irytującym bucem, który próbuje dowartościować własną żałosną egzystencję umniejszając innym,

tak, bo to ja zareagowałem "hahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha" gdy dowiedziałem się, że ktoś ma kłopoty ze zdrowiem XD

Znając życie to pewnie siedzisz w mieszkaniu sam i śmiejesz się na głos z własnych "żartów".

Znając życie,
Oczywiście, że nie zrobię bo nie rozmawiamy o "niesprawiedliwie niskich podatkach" tylko o związkach zawodowych paróweczkowcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@GienekZFabrykiOkienek: przecież to jest wszystko powiązane lewaku.
Po co niby są związki zawodowe? W polsce jedynym celem związków jest zwiększanie zarobków.
To możesz pomagać przegrywom które nie mają związków zawodowych i dymają za minimum.
@GienekZFabrykiOkienek: sam masz zwarcie, to pewnie od tego gwoździa o którym pisałem wyżej :D

Przegrywy natomiast mają święte prawo organizować się i wspólnie negocjować z pracodawcą - tak samo jak firma poprzez tworzenie działów HR i prawnych organizuje się do negocjacji z pracownikami.


@GienekZFabrykiOkienek: skoro popierasz prawo przegrywów do zwiększania własnych wynagrodzeń poprzez prawnie usankcjonowany system szantażu, który spowoduje wzrost cen produktów i usług (za który zapłacisz pośrednio) to dlaczego
prawnie usankcjonowany system szantażu


@geronimo80: Prawnie usankcjonowany system szantażu? xD Obecne przepisy o związkach bardziej je ograniczają niż im pomagają i są na rękę pracodawcom. 100 lat temu związkowcy po prostu rozpiździli by firmę w drobny mak a prezesa powiesili na bramie a teraz to o, takie pitu pitu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

który spowoduje wzrost cen produktów i usług (za który zapłacisz pośrednio) to dlaczego nie
@RaghNaarRoog: gówno prawda odnosnie ameryki. Jak Ci sie nie chce pracowac to jestes biedny. Jak uczciwie pracujesz podkreslam pracujesz nie walisz w #!$%@? jak wszyscy ciemniejszych barw to bedzie Cie stac na godne zycie. Tutaj sie docenia pracowitosc.
@geronimo80: gościu #!$%@? takie kocopoły że nie da się czytać. Uwaga teraz się przygotuj bo będzie niezłe zwarcie mózgu największy związek zawodowy w polsce czyli solidarność skutecznie zwalczał komunizm. To jak to jest komunistyczne związki zawodowe zwalczały system komunistyczny. Czegoś tu nie rozumiem. Nie ma jak to ból dupy o to że ludzie mają prawo do tego aby organizować się w struktury i walczyć o lepsze warunki pracy XD
@geronimo80

Nie pochodzę z bogatej rodziny (no bogata to była zanim się urodziłem) , do wszystkiego musiałem dochodzić sam,


Spokojnie, co drugi w branży IT ma takie pochodzenie jak ty, dlatego tak bardzo "gardzi leniwym plebsem" i ma siebie samego za geniusza, klepiąc kod dla zagranicznej kontraktorni. Myśli że zarabia dużo bo jest taki zajebisty, a nie dlatego że jest koniunktura i tania siła robocza w porównaniu z zachodem.
walka o godne warunki pracy to jest dosłownie komunizm xD


@SmacznyPies: dokładnie, na wolnym rynku pracownik powinien zamknąć ryj i najwyżej zmienić pracę. A że to jedyny zakład w powiecie? ¯\_(ツ)_/¯ morda śmieciu, do roboty.

Zachciało się komuchom organizować się, żeby mieć silniejszą pozycję negocjacyjną względem pracodawcy, dobre czego! Spory zbiorowe? Naruszanie praw pracownika? Można iść do HRu lub zgłosić do PIPy, hehe.
Na Wolnym Rynku nie ma miejsca na organizacje
Prawnie usankcjonowany system szantażu? xD Obecne przepisy o związkach bardziej je ograniczają niż im pomagają i są na rękę pracodawcom. 100 lat temu związkowcy po prostu rozpiździli by firmę w drobny mak a prezesa powiesili na bramie a teraz to o, takie pitu pitu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@GienekZFabrykiOkienek: 100 lat temu to właściciel wziąłby kilku karków z bronią #!$%@?ł niepokornych albo wszystkich i zatrudnił nowych bo
@MglawicaKraba: o nic, bycie 39 letnim przegrywem spamującym na wypoku (według ciebie parę minut w kiblu, patrząc na wątek - no każdy widzi jak jest), to bycie dużo wyżej niż teoretycy z piwnicy, zwłaszcza z implikacją że oni są młodzi i zmienią zdanie jak pójdą do pracy, ty wygrywie życiowy XD Na twoim miejscu dodałbym chochołowi jeszcze np pryszcze, bo mówiąc szczerze dla mnie obecnie to jednak nie jest dużo wyżej,
@MglawicaKraba: ależ nie, tylko śmiejesz się z teoretyków wolnego rynku będąc prawie czterdziestoletnim praktykantem zasiłków, oraz zarzucasz im małą lotność bo nie ma w kraju pracy dla ludzi z twoimi kwalifikacjami. Biorąc pod uwagę twoją zdolność do obrażania innych, myślę że powinieneś jeszcze dowartościować się wyglądem, bo jak porówna się chochoła z twoim życiem to jest chochoł 1, mgławica 0 i nic nie wskazuje na zmianę wyniku :<
Ale chociaż te