Wpis z mikrobloga

mozna negocjowac wynagrodzenia bez komuszych związków.


A pracodawca może negocjować bez pomocy HRów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nie musisz czekać aż ludzie się uzwiązkowią i spowoduje to podwyżki cen (jeszcze wyższe) płać od razu skoro tak
  • Odpowiedz
jak typowy wyborca pisu masz tak mały tępy móżdżek debila i zupełnie nic nie rozumiesz.

po pierwsze mnie się nie opłaci, ale plebsowi też w dłuższym okresie czasu bo to zmniejszy konkurencyjność polskiej gospodarki i zniechęci inwestorów. (takie 500+ od razu ruszyło inflację)


@geronimo80: Przekonałeś mnie. Daj znać ile mniej zarabiasz niż byś mógł w ramach zwiększania konkurencyjności gospodarki to też sobie obniżę fakturki ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@SmacznyPies w pewnej sieci sklepów z biżuterią (specjalizują się w misiach) ten sam manewr, prezes związków została zwolniona, sprawa w sądzie. Już ma sprawę założoną że niby coś tam robiła niezgodnego z regulaminem pracy. Tam się dopiero mieli.
  • Odpowiedz
@geronimo80: jejku jaka agresja się włączyła, teraz na pewno musisz czuć się lepiej, taki dowartościowany, potrzebny, taki mądry, tyle zarabia, a wypowiadać się nie potrafi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ps głodny głodnemu wypomni :PP
  • Odpowiedz
@geronimo80: jak kruche poczucie wartości musisz mieć, jeśli tak słabe baity wyprowadzają cie z równowagi, wychodzi na to że wielkość ego nie idzie w parze z kulturą osobistą, może kiedyś się jej nauczysz, w końcu do wszystkiego doszedłeś sam :DD
  • Odpowiedz
Słuchaj dajmy im aneksy do umowy, niech dostaną po 300zł brutto, niech widzą, że coś dla nich działamy, oni nam i tak płacą % od swojej pensji więc i my zarobimy


@Zarzutkkake: Składki członkowskie raczej nie idą do prywatnej kieszeni związkowców, tylko na działalność związkową. Związkowiec w Polsce jest opłacany od pracodawcy.

dzisiaj na wykopie dowiedziałem się, że zakładanie związku zawodowego i walka o godne warunki pracy to jest dosłownie
  • Odpowiedz