Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dymać w środę specjalnie do biura, żeby wręczyć z oskariatem prezent koledze z pracy, który się zwalnia? Gościa lubię, składałem się na jakiś gównoprezent, ale zimno, remonty i 1,5h w dupę będzie, w dodatku potem muszę jechać w drugą stronę, więc nawet na hehe piwko nie zostanę.
#pracbaza #korposwiat #oskar

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #638568904bf3873cacecddaf
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@Veillo: W niektórych miejscach pracy tak jest. Ja pracuję w przedszkolu i zawsze jak jakaś dziewczyna się zwalnia to jest robiona zrzutka, zwykle takowa osoba dostaje jakiś duży kosz słodyczy i bransoletkę (na pamiątkę), na urodziny to samo - dostają u nas kwiaty od placówki.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Veillo: W mojej poprzedniej pracy był kalendarz z urodzinami wszystkich pracowników (było nas ok. 10) i zawsze składaliśmy się na jakiś prezent. Zazwyczaj był to jakiś alkohol czy inne słodycze, ale mimo wszystko było to miłe na swój sposób. Oczywiście można było nieuczestniczyć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alxnr: Co za gest xD To nie wszędzie właśnie tak jest. Jak kiedyś pracowałam w żłobku to na odchodne nic nie dostałam ¯\_(ツ)_/¯ A tu gdzie teraz pracuje inaczej ludzie do siebie podchodzą