Wpis z mikrobloga

Mam swój plan jako 4-dniowe fbw (4 różne treningi w poniedziałek wtorek czwartek piątek) czy dobrym pomysłem będzie wyrzucenie nóg z tego planu i robienie ich osobno w sobotę? Głównie to po prostu czasu sporo mi schodzi na treningu i chciałem sobie go jakoś lepiej rozłożyć.
Chyba że lepiej się przemóc wreszcie i zmienić plan na jakieś push pull legs albo splita
#mikrokoksy #silownia
  • 7
@bartt345: jak ćwiczyłem jeszcze street workout to niezbyt wiedziałem co to ćwiczenia na nogi ( ͡º ͜ʖ͡º)
@BIGos11: przy tylu ćwiczeniach na górę na jednym treningu to już namiot na tej siłowni sobie będę mógł rozstawić ( ͡º ͜ʖ͡º) ale tak szczerze to góra dół mi niezbyt podchodzi
Mam swój plan jako 4-dniowe fbw (4 różne treningi w poniedziałek wtorek czwartek piątek) czy dobrym pomysłem będzie wyrzucenie nóg z tego planu i robienie ich osobno w sobotę?


@dominges08: Tak, ogólna objętość nie ucierpi a może wzrośnie intensywność.
Regenrujesz się miedzy FBW z dnia na dzień? Nie myślałeś nap o push/pull/przerwa/push/pull/nogi/przerwa
@pokey: Tak, z regeneracją nie było u mnie problemów akurat i na następny dzień jestem w pełni sił, co do push pulla to właśnie myślałem czy by go nie zrobić właśnie w sposób jaki Ty opisałeś w sensie że pon - push, wt - pull, śr - rest, czw - push, pt - pull, sobota - nogi, niedziela - rest, tylko zastanawiam się co będzie lepsze bo w sumie to cały
to cały ostatni rok to fbw katuję


@dominges08: jeśli progresujesz (ciężar) to zostaw FBW. Jak progres się skończy to zwiększysz objętość przy przerzuceniu się na schemat opisany wyżej.
@pokey: właśnie przez pewien moment miałem stagnację na BP, poza tym to wszystko szło w górę, ale ostatnio ładnie wszystko w górę poleciało łącznie z wyciskaniem więc tak jak mówisz zostanę przy FBW