Wpis z mikrobloga

@perfumowyswir: mnie by nijak nie dotknęło ale to rozwiązanie rodem jakiegoś chorego neoliberalnego eksperymentu, prawie takiego jakim jest III RP. Sprawiedliwe to byłoby wzięcie się za kapitał, ewentualnie za neokułaków, ale lepiej za kapitał zagraniczny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PoteznyAsbisnik: Oddam swoje mieszkanie pod warunkiem, że w uczciwy i sprawiedliwy sposób rozwiążemy problem braku rąk do pracy wysyłając przymusowo piwniczaków, którzy spamują tagi 24/7 dla oklasków kolegów robiących to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@luke-dolla7 ale autor nazywa kredyciarzy pasożytami, gdzie wakacje kredytowe są kosztem banków a nie budżetu państwa. Po drugie raty są ponad 2krotnie wyższe a inflacja dotyka nas wszystkich w tym kredyciarzy. Ja nie rozumiem skąd pomysł nazywania ich pasożytami. Zauważ również że nie łapa się na żadne dopłaty przy kryterium dochodowym. Ale jak chcesz być pożytecznym idiotom Kaczyńskiego - go ahead. Właśnie tak się dzieli społeczeństwo a ty tańczysz jak ci zagra.
@excelfinance
Ale 500+ to każdy dzieciaty kredyciarz ciągnie bez mrugnięcia okiem. Ja też nie jestem beneficjentem socjali, ale daleko mi do współczucia kredyciarzom warunki na umowie były jasne, teraz płać. Wakacje kredytowe kosztem banków? Tak ci się tylko wydaje, odbiją to sobie zwiększając koszty swoich usług np. prowadzenia konta. I co? Wyjdzie, że m.in. osoby bez kredytu będą finansować wakacje kredyciarzom. I kto tu jest beneficjentem socjalu? A inflacja to dla kredyciarza
@luke-dolla7 ale mi w ogóle nie chodzi o to żeby współczuć kredyciarzom. Mi chodzi o komentarz że są pasożytami, jesteś jakiś odklejony jakis? Opanuj nerwy bo wygląda na to że wykop jest dla ciebie niezdrowy. Ja mam kredyt i mi to wychodzi na plus w porównaniu do wynajmu i jestem zadowolony nawet przy obecnych stopach.

Ale jak już mówisz że odbije się to na inflacji - marginalnie może tak. Mimo wszystko idąc
@excelfinance
No ale właśnie są pasożytami bo oczekują ratunku od państwa (czyli wszystkich innych grup społecznych), chcą pozywać wszystkich, naciskają i tworzą jakieś pseudoprotesty bo jak to miniratka urosła ta mocno xD a wszystko mają zapisane w umowach.
A bezrobotnymi co ciągną socjale i robią na lewo też gardzę.
Pozdro