Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki!
Gotowi na 5 edycję wykoPAKI? Właśnie ruszyła rejestracja do największej w Polsce zabawy polegającej na wymianie świątecznych upominków organizowanej dla użytkowników Wykopu. Potrwa ona do 3 grudnia włącznie.

Jak dołączyć? To proste! Zarejestruj się do zabawy na stronie zabawy wykopaka.pl, wypełnij dane o sobie, zgłoś się do weryfikacji i poczekaj na losowanie par, które odbędzie się 4 grudnia.

Na przygotowanie paczek macie czas do 20 grudnia włącznie, a na wysyłkę do 21 grudnia.

Wymagania do zabawy pozostają takie same, jak w ubiegłym roku (szczegóły w tym wpisie).

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź nasze FAQ, gdzie znajdziesz odpowiedzi na wszystkie najpopularniejsze pytania.

Pozdrawiamy, ekipa wykoPAKI w składzie @chybaDapi, @dobry_programista, @Shyvana, @trusru
#wykopaka
źródło: comment_1669632685mCU9KSUbMXwMHWSNNM6h61.jpg
  • 85
Dziękujemy, że kolejny rok jesteście z nami! Jeśli podoba Ci się to co robimy, możesz postawić nam wirtualną kawę, która rozbudzi nas podczas wieczornych weryfikacji, oraz pozwoli pokryć koszty utrzymania infrastruktury zabawy: https://buycoffee.to/wykopaka. Jeśli doceniasz co robimy, ale nie możesz pozwolić sobie nie wsparcie finansowe, nie szkodzi – po prostu podziel się z nami dobrym słowem. Obie formy wsparcia są całkowicie dobrowolne i nie wpływają na proces weryfikacji.
Dziękujemy! (. ❛
Oj i niestety za mało wpisów natrzaskane, a pierwszy raz się człowiek chciał rozerwać i paczkę komuś podesłać :) Do zobaczenia za rok !