Wpis z mikrobloga

Ahh duma mnie rozpiera z naszych rodaków. Wielkie osiągnięcie - wniesienie małpki ohydnej wódy na stadion i, zapewne, wypicie na hejnał bo 'Nie ma futbolu bez alkoholu!'

Kombinowanie z całych sił co by wydoić setkę czystej to tylko i wyłącznie objaw alkoholizmu. And that's a fact.

#alkoholizm #bekazpodludzi #patologia #mecz
Pobierz ATAT-2 - Ahh duma mnie rozpiera z naszych rodaków. Wielkie osiągnięcie - wniesienie m...
źródło: comment_1669633006CuLwFgh3jbikgXxEmUlOIQ.jpg
  • 21
@ATAT-2: znowu zesranie o nic. Nie ma jak hipkryzja fify. Z jednej strony nie ma religii, polityki i ideologii a z drugiej zakaz picia, uciszanie tych co mowia o smierci robotnikow i jakies klekanie czy tecza. Ja #!$%@?...


@wiem_wszystko: ale co ty porównujesz? Ja piszę o polskich 'hoolsach' chwalących się małpką z których się świat śmieje
@BrzozaCC: Patologia =/= bieda, wiele osób mylnie postrzega te pojęcia.

I nie wiem, może mamy inne podejście ale jak dla mnie ktoś, kto z całych sił kombinuje co by tylko wypić odrobinę czystej wódy na 2h evencie i narażając się na nieprzyjemności to typowy alkoholik.
@Wejd1: Nie widzisz różnicy?
Jakby ci Niemiec kitrał butelkę browara pod pazuchą byle tylko na obiekt z zakazem wejść, potem wydoić na hejnał i jeszcze fotkę strzelić 'patrz jaki fajny jestem' to byłby równie żałosny jak te polaczki ze zdjęcia.