Wpis z mikrobloga

Super!
Świetnie!
Kciuk do góry!

Mam nadzieję, że wojna będzie trwać bo hajs musi się zgadzać. Zapraszam do zakupu moich następnych gniotów:

"Wojna, Wojna, Wojna"
"Co zrobić jak pierdyknie atom"
"Bunkier Putina"
"Sworzeń Suwalski"
"Ukraińcy 2"
"Wojna Rosyjsko-Polska lada moment"
"Drony, Rakiety, Lasery"
"Następca Putina"
"Miedwiediew planuje kolejną wojnę"

Super!

#wojna #ukraina #rosja
Pobierz ol_Io - Super! 
Świetnie!
Kciuk do góry!

Mam nadzieję, że wojna będzie trwać bo ...
źródło: comment_1669625383nAH2JuUHsGMDlZ54MkFvnx.jpg
  • 34
@ol_Io: Nie rozumiem co jest złego w zarabianiu na wojnie. Co, wszyscy ludzie zajmujący się historią czy militariami mają czekać aż się wojna skończy, bo jakakolwiek próba zarobienia na tym to już hehe p0laczek kapitalista straszący Polaków? Obrzydliwe to się robi dopiero wtedy, jak ktoś wprost krytykuje „zarabianie na wojnie” po czym sam wydaje książkę ze słowami kluczowymi jak atak „Rosji na Polske” w tytule. A Zychowicz nawet książek o wojnie
@wot7557: Być może faktycznie źle się wyraziłem, chodzi mi głównie o to że jest to publicysta historyczny(albo pseudohistoryczny), za to teraz w okresie wojny sra ilością książek na temat nowoczesnej wojny i geopolityki, dodatkowo tak jak napisał kolega @ol_Io okraszając tytuły i okładki grzybami atomowymi i tekstami "NADCHODZI 3 WOJNA ŚWIATOWA". Jeśli to nie jest strasznie wojną i uprawianie na tym kasy to nie wiem co jest.
@ol_Io: jeszcze jakbyś wszedł w polemikę z treścią książki... (ale nie wejdziesz, bo oczywiście nie czytałeś)
Boli Cię to, że gość monetyzuje jakiś temat, bo jest na niego aktualnie popyt? Chciałbym zauważyć, że np. książka "Nadchodzi III Wojna Światowa" wyszła przed atakiem Rosji na Ukrainę. Wcześniej wyszedł też np. "Wołyń zdradzony". Moim zdaniem książka "Ukraińcy" i tak by się ukazała, bez względu na to czy Putin by zaatakował Ukrainę.