Wpis z mikrobloga

Widziałem przed chwilą miejsce samobójstwa, ktoś z wiaduktu wskoczył pod ciężarówkę. Flaki i elementy ciała rozciągnięte na kilkudziesięciu metrach za wiaduktem. Japieedole
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 109
@StaraJawka: widziałem ciało tej dziewczyny co w kato została stracona przecież kierowce busa.. to samo.. nie da się tego zaponnieć.. byłem dwie może trzy minuty po zdarzeniu.. jej partner klękał przed jej "zmielonym" ciałem a policja akurat dobiegała..
  • Odpowiedz
  • 2
@Kumpel19 tu nie bylo by wiadomo nad czym kleknąc bo kawałków było sporo, dobrze że to tylko minąłem i nie miałem czasu się zastanawiać się jaki element ciała akurat leży w danym miejscu. But leżał najdalej
K---a nie zasnę...
  • Odpowiedz
@StaraJawka kiedyś w sylwestra odwoziłem dziewczynę dziewczynę do domu po świętach. I obok nas spadł gość z pobliskiego dachu. Widok pamiętam do dziś a było to z 11-12 lat temu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@Kumpel19: swego czasu po sadisticu latało foto tych zwłok - masakra, do dziś jak sobie to przypomnę wstrząsają mną dreszcze.
@StaraJawka było mimo wszystko nie patrzeć na to, taki widoki niestety zostają e w pamięci na lata.
  • Odpowiedz
To pomyślcie teraz że strażacy, czy policjanci widzą to non stop, ja parę razy coś takiego zobaczyłem i się przestałem dziwić że tak wielu kończy jako alkoholicy...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@StaraJawka: Dwa miesiące temu na spacerze z psem znalazłam w lasku faceta na drzewie...
Najgorsze jest to, że lasek widzę z okna w kuchni.
Wciąż jak przechodzę obok to mam schizy że coś zobaczę między gałęziami a tak jak kochałam chodzić po lesie tak teraz nie chodzę wcale
  • Odpowiedz