Wpis z mikrobloga

#motogp #moto3
Jeśli mam być szczery, to nie mam pojęcia, co napisać o dzisiejszym bohaterze. Dlatego powiem jedno: Guwno ożyło. Po raz chyba czwarty. To jest niesamowite, jak bardzo życie doświadcza tego gościa. Ale chyba jeszcze bardziej to, że po każdej inbie ze swoim udziałem jest w stanie wrucić i to ze skutkiem lepszym niż Kubica. Czy tak będzie i tym razem?

#55 - Romano Fenati - Rivacold Snipers Team (sezon nie mam pojęcia który, bo w jego przypadku trudno to stwierdzić xD)

Podopieczny Andrei Iannone (tak, to nie żart, model to jego menago) rozpoczął miniony sezon na Speed Upie w klasie pośredniej. Nikt nie spodziewał się rewelacji l, ale już w Katarze Fenati pozytywnie zaskoczył, zgarniając punkt za 15 miejsce. Kolejne rundy to lokaty pod koniec drugiej dziesiątki, kiedy jego teammate walczył na przodzie. W Austin, na skutek istnej rzezi z przodu, ponownie wywalczył punkt, a w Portugalii zgarnął 10 miejsce po pamiętnej farsie z wycięciem czołówki z udziałem naszych ulubionych sędziów.

W Jerez punktów nie było, Romano wyścigu nie ukończył. A potem.... Rozwiązano z nim kontrakt. Znikąd, kompletnie niespodziewanie i zdaniem całego środowiska, niesprawiedliwie. Jasne, Lopez momentalnie wskoczył na znacznie wyższy poziom, ale tak nie powinno się postępować z zawodnikiem. Skoro podpisujesz kontrakt, powinieneś go wypełnić, ale dotyczy to zarówno grajka, jak i ekipy. Duża szkoda, że tak się to potoczyło.

Tak jak po aferze z wyrzuceniem Włocha z akademii VR46, a potem z Moto 2, pomocną dłoń wyciągnęła ekipa Snipers. Tylko pytanie, czy niemłody już Fenati jeszcze znajdzie w sobie na tyle mocy, żeby znów przechodzić cały cykl związany z powolnym przebijaniem się na czoło stawki. Według mnie nie. Myślę, że może to być sezon podobny do tego, jaki miał w 2019 roku. Kilka świetnych rezultatów, ale w ogólnym rozrachunku przeciętnie. Zwłaszcza, że Honda mocno została z tyłu za KTMem.

Typ: miejsca 11-15
Pobierz BogdanBonerEgzorcysta - #motogp #moto3
Jeśli mam być szczery, to nie mam pojęcia, co ...
źródło: comment_1669581305ELwVPvA7PlMfRcT5cROZj7.jpg
  • 8
@Raa_V
Ten gość ma na koncie:
- kopanie motocykla rywala
- #!$%@? swoich mechaników
- liczne sprzeczki na torze
- wciśnięcie hamulca na prostej rywalowi.
Pamiętam, że po tamtej dyskwalifikacji jeździł dosłownie na kwadratowo, jakby bał się wejścia w jakikolwiek kontakt. Szkoda, że kiedy poukładało się w głowie i pojechał naprawdę świetny sezon, znowu musi zaczynać od początku