Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #randkujzwykopem
Kilka dni temu pisałem, że pewna kobieta - starsza ode mnie o 10, może 15 lat (a mam 30) chyba mnie podrywa. Pierwsza zagadała, pierwsza się przedstawiła, uśmiecha się do mnie gdy tylko mnie mija, zagaduje, szuka kontaktu fizycznego - dotyku - a to mnie dotknie w plecy, a to dotknie za biodro. Z czasem zaczęła być jeszcze bardziej śmiała i zaczęła całować mnie w policzek gdy tylko jej w czymś drobnym pomogłem.

Pytałem czy myślicie, że ona na mnie leci to jakieś 65% stwierdziło, że tak a pozostali, że chce być tylko miła.

Ostatnio zaproponowała czy byśmy umówili się na kawę. Zgodziłem się ale trochę mnie to zmieszało. Wiedząc jak zachowuje się w stosunku do mnie - te uśmiechy, buziaki, dotyki - przyjąłem to jakby zaproponowała randkę.
Czy wy dziewczyny byście zaproponowały pójście na kawę facetowi, który wam się nie podoba? Czy byście w ogóle pierwsze wyszły z taką propozycją? Dalej nie wiem czy ona szuka kolegi do pogadania (a szczerze mówiąc nasza gadka bardzo średnio się klei - w końcu jest ode mnie starsza: ma męża i prawie pelnoletnia córkę) czy chciałaby żebym ją przeleciał..

Interesuje mnie zwłaszcza zdanie różowych, bo one bardziej pewnie rozumieją kobiety dlatego w ankiecie zrobiłem podział, ale wszystkie podpowiedzi mile widziane.

#tinder dla zasięgu.

Pytanie jak wyżej.

  • Jestem niebieski - leci na ciebie 78.4% (109)
  • Jestem niebieski - chce być miła, kolegi 4.3% (6)
  • Jestem różowa - leci na ciebie 15.1% (21)
  • Jestem różowa - chce być miła, kolegi 2.2% (3)

Oddanych głosów: 139

  • 23
Dalej nie wiem czy ona szuka kolegi do pogadania (a szczerze mówiąc nasza gadka bardzo średnio się klei - w końcu jest ode mnie starsza: ma męża i prawie pelnoletnia córkę) czy chciałaby żebym ją przeleciał..


@awitampanstwa: Ha tfu na nią, że w ogóle coś takiego robi mając rodzinę. Kop w dupę i zakończenie umizgów. Najlepiej jeszcze dodatkowo skontaktowanie się z mężem i przedstawienie sytuacji. Niech ją zostawi w #!$%@?.
@awitampanstwa nie ważne czy leci czy nie. Zachowanie moralne w tym momencie to odrzucenie takiej osoby bo nie jest singielka a ma rodzinę, którą może zniszczyć. Rady wykopków w stylu zerżnij ją, korzystaj itd. to piękny pokaz zepsucia moralnego i nie brałbym takich rad na serio. Szczegolnie że nie ma to nic wspólnego z dorosłością i odpowiedzialnością nie tylko za siebie ale i za życie innego człowieka.

Znam osobiście przypadki gdzie zdrada
@Bboski: zgodziłem się wtedy, ale ustaliliśmy że bliżej weekendu ustalimy kiedy i gdzie, bo ja tylko wtedy mogę. Od tamtego czasu - a minął tydzień - mało ze sobą rozmawialiśmy. Ja celowo nie poruszałem tematu. Nie wiem.. może ona czeka aż ja teraz przejmę inicjatywę?